×

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

· 120 · 10634

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

· 120 · 10634

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
ne: 21-04-2005, 15:49:17
Tirana ? Prishtina ? Shkup ? Ulqini ? Presheva ? Qytet tjeter ?

me pelqen ti vizitoj gjitha qytetet, dhe ta shoh mire jeten atje.....por mua kryesisht me pelqen te jetoj ne Tropoje.....sepse asht vendi im, kuptohet. por nuk muj te jetoj atje, edhe pak kohe....te pakten deri sa t'pushojn lufta pa fisheke, e me fisheke.

Qytet Tjeter ?
atehere pra, me pelqen te jetoj ne nje qytet tjeter. pikerisht pres me mall, qe nje dite ta kaloj jeten ne Pogradec. plus edhe te dashuren ktu ne New Jersey, e kam nga Pogradeci......ndos hta kjo asht edhe arsyja e vertete.
diten e mire...


Pogradeci........kenaqesi e vertet. • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8137
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#1 ne: 21-04-2005, 19:47:08
Hmmm nuk e di ke do zgjidhja, por meqe mua me pelqen deti do kisha nje nga qytetet bregdetare...
Durresi... shume i zhurmshem... Vlora... po ashtu... Saranda me ka pelqyer, edhe pse nuk me pelqen ndikimi Grek, kam idene se do zgjidhja Ulqinin!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#2 ne: 22-04-2005, 12:47:20
Prishtina
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#3 ne: 24-04-2005, 04:34:58
Me asnje qytet tjeter pervec Elbasanit ;)

Ciao
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6092
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#4 ne: 24-04-2005, 06:54:15
Nuk kam kam qene ne shume qytete te Shqiperise ndaj heres tjeter kur te shkoj dua qe ti vizitoj te pakten shumicen e tyre.

Por gjithesesi mendoj qe perseri do te zgjidhja vendlindjen time, sepse nuk ka si vendlindja jote.

Pra Tiranen
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull
Irenis
#5 ne: 26-04-2005, 15:15:31
Në Prishtinë. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#6 ne: 07-05-2005, 23:22:13
1- Shkoder (do jetoja me qejfin me t'madh, por ca ti besh se s'ka kushte)
2- Tirane (ka kushte, por s'gjej ate qe m'pelqe mu)
3- Vlore (ka bregdet, por me kushte njesoj me Shkodren )
4- Durres (ka bregdet por njesoj me Tiranen...)
5- Korce (m'pelqe si vend, ndoshta nga njerezit apo fjalet qe kam degju t'flitet..se di pse)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 42
 • Gjinia: Femer
DaNa
#7 ne: 13-05-2005, 08:49:51
Me pelqen te bredh ne te gjitha qytetet,  po per te jetuar vetem ne Tirane. Ka plot qytete, qe pelqejne per te kaluar nja 10 dite pushime. Me pelqen shume Pogradeci, po ne dimer aty cdo gje eshte e vdekur. Ne oren 6 mbasdite nuk ka kembe njeriu ne rruge.
Ku ka si Tirana.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 29
 • Gjinia: Mashkull
Big Bobi
#8 ne: 16-05-2005, 01:11:42
Ne Tirane, aty jam rritur aty do me pelqente dhe te jetoja
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull
fnsh
#9 ne: 16-05-2005, 19:33:35
ku ka ma mir se n'Shkoder moj nace?? Jojo:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#10 ne: 03-06-2005, 21:25:19
Prizreninnnnn.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
Prishtinasja
#11 ne: 08-06-2005, 07:35:15
Mendoj se PRISHTINA  dhe PEJA!!!!  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 229
 • Gjinia: Mashkull
blue_feather
#12 ne: 19-06-2005, 12:05:50
Dibra Madhe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 90
SexyGina
#13 ne: 23-06-2005, 14:22:37
Tiron forever
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#14 ne: 26-06-2005, 22:19:32
Tirane por edhe Vlore ose Sarande(vetem ne vere)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#15 ne: 02-07-2005, 19:03:22
Ne cilin do prej qyteteve ku flitet shqip  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#16 ne: 26-08-2005, 12:28:57
Veres ne durrs e dimrit ne Preishtin Sipas ambientit dhe atmosferes
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#17 ne: 06-09-2005, 04:51:49
Tirane, Shkup, Kumanove, Prishtine.

Te rradhitura sipas rendesise.

Panopticon.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#18 ne: 06-09-2005, 05:54:28
Ne Divjake dua por..............
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#19 ne: 06-09-2005, 06:23:12
Shume interesante kjo gje nuk e dija qe Kumanova na qenka nje qytety me i rendesishm se sa Prishtina :O
Tirane, Shkup, Kumanove, Prishtine.

Te rradhitura sipas rendesise.

Panopticon.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1528
Karatisti
#20 ne: 02-10-2005, 18:33:58
Shume interesante kjo gje nuk e dija qe Kumanova na qenka nje qytety me i rendesishm se sa Prishtina 

Per dike eshte  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1626
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#21 ne: 03-10-2005, 10:53:44
Shume interesante kjo gje nuk e dija qe Kumanova na qenka nje qytety me i rendesishm se sa Prishtina  

Per dike eshte  ;)

Normal de vendlindja Úsht
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 122
 • Gjinia: Femer
ABerisha
#22 ne: 03-10-2005, 12:22:52

     
   Shkoder,por gjithmone do zgjedhim  kryeqytetet   per  arsye te      
   kushteve  qe ofrojn.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 23
 • Gjinia: Mashkull
HunterX
#23 ne: 15-10-2005, 08:55:21
ne qofte se behen to riparime ne Tirane
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull
[TRAFIKER OF COLUMBIA]
#24 ne: 18-10-2005, 07:46:13
Ne nje vend bregdetar kudo qe te jet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super