×

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

· 120 · 10636

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

· 120 · 10636

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#100 ne: 09-04-2009, 11:30:55
ashu mendoj edhe une, po pate leke, shoqeri, dhe nje njete normale, mund te jetosh kudo ne bote...
po si pate njeren prej ketyre, kurre nuk do adapatohesh sic duhet ne ate vend...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#101 ne: 09-04-2009, 11:44:30
Me pelqen ta kaloj diten ne qytetin e Prishtines ku jeta eshte dinamike, ndersa naten dhe uikendin ne countryside ku mund te relaksohem dhe ku ka ajer te paster ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer
PochoLoca
#102 ne: 28-04-2009, 17:08:08
Ne Tirane he per he
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#103 ne: 29-04-2009, 01:30:13
Prishtin, Shkup, Tiron :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#104 ne: 29-04-2009, 10:13:58
Tirane mbase e Prishtine
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#105 ne: 29-04-2009, 15:07:25
Ne Prishtine mbase ne Tirane  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
mistrecishqiptar
#106 ne: 03-05-2009, 18:45:19
Ne Tepelene e Vlore dy qytete te pastra qe mbushehs me frym
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
bulent
#107 ne: 12-04-2011, 19:53:59
une  jam  nga  elbasani  e  jetoj  ne  torino  prej  20  vitesh
ju  them  te  drejten  e  adhuroj  qytetin  tim Elbasanin kalaja eshte  si
nje  trastevere e  vogel  e  romes  ose  si  lagja latine  ne  paris ,per  fatin
ton  te  keq eshte udhehequr  shume  keq nga  bashkiake te  paafte ,se  nuk
e  kane  c'muar qytetin  por  kane  menduar  te rrisin  xhepat  e  tyre  me  leket
e elbasanllijve e  thjesht  tu  vij  turp. Qyteti  eshte  shume  i  piset nuk  eshte  me ai qytet i  luleve sic ka  qene  dilur  kur  une  isha  i  vogel,megjithate une  zgjedh qytetin  tim Elbasanin e  nje  qytet tjeter te piset por  shume  kendshem
Saranda...ciao  te gjitheve dhe  ju uroj  jete  te bukur  kudo  qe ndodheni
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#108 ne: 12-04-2011, 21:27:06
jane sh
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:12:32 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#109 ne: 13-04-2011, 10:07:19
jane sh

shih shih beracaku, ty qe te kemi nga kalaja :D nga te kemi :D ?


« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:15:12 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#110 ne: 13-04-2011, 10:07:57
jetoj ne Tirane por e adhuroj VLOREN UNIKE
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4147
Charlie
#111 ne: 13-04-2011, 10:32:19
Kam lind , jetoj dhe kam me vdek ktu ku jam nuk e nderroj per asnje qytet ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#112 ne: 13-04-2011, 14:00:25
tp nuk ja dini lezetin tp ju  :D  eshte shum bukur buze vjoses ju ftoj ne nje dreke te uji i ftohte per mish te pjekur dhe vere te kuqe sa te doni te gjithve ju forumisteve keni per tu knaq :D
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:16:44 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#113 ne: 13-04-2011, 14:16:50
ju ftoj ne nje dreke te uji i ftohte per mish te pjekur dhe vere te kuqe sa te doni te gjithve ju forumisteve keni per tu knaq :D

kam qene dhe jam kenaq me shpirt per qetesine dhe ushqimin e mire qe kam ngrene

Bravo Uji i Ftohte e jo tp :D
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:17:47 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#114 ne: 13-04-2011, 14:34:06
Po para sa kohe ke qene dhe si ka munsi qe nuk te pashe une moj apo erdhe dhe ike fshehurazi per te mos me dhen nje dreke mua ti je dhe labe e jo gjirokastrite  :D  bravo tp qe ka ujin e ftohte se uji qe ka shkon ne gjith shqiperin dhe esht ilac per ju :D
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:18:51 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#115 ne: 13-04-2011, 21:12:59
ndoshta j duket te veshtire ta imagjino mor sikurisht SHKODRA :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#116 ne: 13-04-2011, 21:15:30
edhe pse me than te drejten nuk i kam shetitur shum qytet shqiptare se kur  vi ne shqiperi iku ne shkoder edhe aty mbes me njerzit e aferm..prandaj duhet gjetur nje guid turistike qe te me ndihmoj :-[
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#117 ne: 14-04-2011, 00:28:34
Struge, Durres :) keto jan dy qytete qe dua te jetoje :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#118 ne: 14-04-2011, 09:19:22
Po para sa kohe ke qene dhe si ka munsi qe nuk te pashe une moj apo erdhe dhe ike fshehurazi per te mos me dhen nje dreke mua ti je dhe labe e jo gjirokastrite  :D  bravo tp qe ka ujin e ftohte se uji qe ka shkon ne gjith shqiperin dhe esht ilac per ju :D


kam qene disa here gimo, heren e fundit kam qene ne Shkurt, ndalova rruges isha nisur per ne Sarande.. as une ste pashe sa inat :D
« Editimi i fundit: 22-06-2011, 20:20:05 nga N.O.R.E »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#119 ne: 04-05-2013, 21:48:39
Saranda do me pelqente per veren....ne dimer asgjekundi :-[ ^o)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super