×

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

Ne cilin qytet shqiptare, ju pelqen te jetoni ?

· 120 · 10682

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#75 ne: 08-09-2007, 16:30:06
për Tropojen s'e di dhe s'e njoh klimen apo natyren e saj, se nuk kam qenë asnjëherë atje.

Pershendetje, qe te shijosh pak nga pamjet e natyres se Tropojes mund te shkosh tek: BarKafe Lounge "Zëri YT!" - Grupe Shoqerore - Mirësevini në Tropojë. Kishin vene ca foto te bukura atje.
Po te kishte pak investime per Tropojen do zhvillohej nje turizem fantastik, qe do ishte ne dobi te shtetit dhe banoreve te atyre aneve.

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer
sugarja8
#76 ne: 20-10-2007, 21:05:22
oh ne Tropoje do doja...por ce do sjan mundesite... :S

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#77 ne: 20-10-2007, 21:07:46
Përshëndetje, qe te shijosh pak nga pamjet e natyres se Tropojes mund të shkosh tek: BarKafe Lounge "Zëri YT!" - Grupe Shoqerore - Mirësevini në Tropojë. Kishin vënë ca foto te bukura atje.
Po të kishte pak investime për Tropojen do zhvillohej një turizem fantastik, qe do ishte ne dobi te shtetit dhe banoreve të atyre aneve.


..me ke lexuar mendjen.... :perqafim

 • Postime: 68
 • Gjinia: Mashkull
marvis
#78 ne: 20-10-2007, 22:08:55
BERATI qyteti 2500 vjecar....

Ku te gjith e kan enderr te jen mistrecat e rrugeve te kalldrremta te kalase....

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#79 ne: 07-12-2007, 01:09:05
ksamil,vlore ose sarandeose na himara dhermiu andej. :D  kudo ne jug perendim

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#80 ne: 07-12-2007, 03:01:05
E kam thene njehere pervec Tiranes dhe Pogradec.....
vdes per pogradecin ....ahhh

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#81 ne: 07-12-2007, 03:45:06
Ne Struge. :D

 • Postime: 35
planet
#82 ne: 08-12-2007, 17:02:25
po ne vendlindje(peshkopi) sigurisht aty do doja edhe pse eshte larg nga metropoli e ben ftohte ne dimer ama atje kam familjen kam shoqerine njoh njerezit,por drejt fare ne tr do kisha dashur te jetoja pergjithmon.kam familjen tjeter atje une(prinderit e te fejuarit) keshtuqe do te mund edhe atje te jetoj.tani per tani dmth edhe per ca vite te mira as qe dua te leviz nga belgjika,ne fudn te fundit eshte ky vend qe me dha te drejten e shume gjerrave, shkolla e para fare, njerezit kane kulture tjeter edhe pse ne krahasim me vendet nordike ose me gjermani olanden etj eshte pak larg belgjika serisht eshte goxha mire.

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#83 ne: 09-12-2007, 12:00:10
Nuk do te doja askund tjeter te jetoj pos ketu ku jam ne Gjilan.
E dua qytetin tim aq shume sa kur te shkoj ndonjehere ne qytetet tjera te Kosoves me merr malli aq shume per te gjitha gjerat,per rruget e prishura,per berllogun,per njerezit,per mbremjet,per shtepite,per gjuhen qe flasim etj etj....
Nuk dua te iki nga ky vend asnjehere.

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#84 ne: 09-12-2007, 23:20:32
^^^ Hajde Gjilani.... :)

Ndersa unë do dëshiroja te jetoj këtu...

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#85 ne: 09-12-2007, 23:51:15
aman aman hic gje nuk po dishe ti

une ne Tropoje do jetoja vetem veres heheehhehe

 • Postime: 1734
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#86 ne: 10-12-2007, 07:13:44
ooo...uuu
po pse, dimrit ku te shkojm ne, ne Gjilan ?  :D :D

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#87 ne: 10-12-2007, 11:39:24
hehhehehehehehehe dimrit shkojme ne Brezovice ke degjuar ndonjehere per kete vend ti?

 • Postime: 46
çika e maleve
#88 ne: 10-12-2007, 17:26:09
do kisha deshire te jetoja vetem ne pejen time te dashur..

 • Postime: 13
Nushe Osaj
#89 ne: 11-12-2007, 13:40:55
Mua me pelqen te jetoj ne ventim tim te bukur, qe nuk e kam shancen me jetu. Por me pelqen edhe me jetuh, aty ku ka vetem gjelbrim dhe Pyje te bukura. :perqafim

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull
* ~ Xha Milo ~ *
#90 ne: 20-12-2007, 22:26:01
Mua me pelqen te jetoj ketu ku jam, ne fshatin Kollotumba.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#91 ne: 22-12-2007, 18:29:29
Jetoj ne vlore dhe jam shume e lumtur qe jetoj ketu,.e vone pas nje viti do shkoj te jetoj ne Tirane.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#92 ne: 22-12-2007, 22:22:34
vlonjatke mos na tradheto laberine moj.jemi me te mire neve ketej. :D

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#93 ne: 23-12-2007, 15:52:56
vlonjatke mos na tradheto laberine moj.jemi me te mirë neve këtej. :D

jo jo pa merak
Rezarti
#94 ne: 07-06-2008, 15:06:28
Ne PRESHEV
mishel
#95 ne: 07-06-2008, 15:17:13
ne Tirane

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull
Hektori
#96 ne: 07-06-2008, 18:47:44

  Ne Prishtine.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull
Triology
#97 ne: 07-06-2008, 22:12:58
ne fhsatin tim te bukur bashk me nusen time mishin ne sheqeras :P
ZaaImmI
#98 ne: 08-04-2009, 23:00:09
Ferizaj  :):) :perqafim :perqafim

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#99 ne: 09-04-2009, 11:11:25
Kam qene ne shume vende te Evropes por do vecoja vetem dy per te jetuar..

Australia dhe Prishtina(po pate lek jetohet per mrekulli).. :)