×

Ne ke qytet ose shtet te Europes do deshironit te shkoni??

Ne ke qytet ose shtet te Europes do deshironit te shkoni??

· 26 · 3480

 • Postime: 19
 • Gjinia: Mashkull
Gregy
ne: 29-06-2005, 21:24:36
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:
« Editimi i fundit: 30-06-2005, 03:58:40 nga A n a k i n »

 • Postime: 19
 • Gjinia: Mashkull
Gregy
#1 ne: 29-06-2005, 21:26:16
Edhe pse do deshironit te shkoni ne kete qytet ose shtet ??

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#2 ne: 02-07-2005, 19:00:04
Ne Paris  :)

 • Postime: 2
 • Gjinia: Femer
Erlisa
#3 ne: 13-11-2005, 09:45:49
Ne Tailande  ;)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#4 ne: 13-11-2005, 18:40:19
Ne Tailande ;)
Tailanda ne Europe qenka transferuar ditet e fundit? Se heren e fundit qe pashe harten une nuk ishte aty...
Hmmmm
Une po vdes per UK dhe Spanjen....

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull
Dj Pleshti
#5 ne: 13-11-2005, 20:23:26
barcellone vlla, aaaa aty bahet palle...ose ne Ibiza :D LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#6 ne: 13-11-2005, 20:34:34
he mor morracak....e kam nje mik keto dite ne vizite ketu...eshte DJ ne Ibiza.....zoti na ndihmoft se cfare vendi ish...e shikova neper foto..... ;)...

 • Postime: 42
VeqX
#7 ne: 14-11-2005, 19:54:42
n`Londër edhe n`Barcelon

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer
Elektra
#8 ne: 22-11-2005, 16:21:02
London :) :P :)

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#9 ne: 28-11-2005, 12:38:11
Ne:
Viene
Bruksel
Zurich
Londer
Paris
Rome
Barcelone

 • Postime: 222
e dashur
#10 ne: 29-11-2005, 09:31:07
Ne London,,,,,,

 • Postime: 21
 • Gjinia: Mashkull
Kalt
#11 ne: 29-11-2005, 09:33:31
Gjakove si qytet e Gjakove si "shtet" ne vete qe eshte. ;)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#12 ne: 12-01-2006, 22:49:15
Doja te jetoja ne Londer te Anglise  ne Milano  Venezia ose ne ndonje qytet tjeter ne Itali qe te isha dhe afer me Shqiperine :)

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
Fatri Mans
#13 ne: 18-04-2006, 01:33:03
Une ne Londer gjendem po dua te kthehem perseri ne Tirane, se shume paska qe kane thene ne Londer ne Londer. dhe une po ju them se nuk eshte parajse Londra.  s'ka si Tirana po te kesh kushte, leke,   kketu i keni njerezit me keqberes
ne bote.

Ju pershendes te gjitheve dhe ja kalofshi sa me bukur.  fatri100@hotmail.com

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer
tweet
#14 ne: 18-04-2006, 04:14:25
Ne Paris per ta pare kullen  :D I wish, I wish...

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#15 ne: 25-04-2006, 15:51:08


Ne Madrid te Spanjes dhe do te deshiroja shume te shkoja atje per te studiuar gjuhen Spanjolle.......... ...

 • Postime: 22
e panjohura
#16 ne: 01-05-2006, 12:05:58
London

 • Postime: 22
lasgushi
#17 ne: 17-09-2007, 18:49:41
Unë jetoj në Zurich ... por mendoje që një ditë të jetoj në Sarandë.
Capkenja
#18 ne: 17-09-2007, 21:46:37
Zyrich edhte shume i  bukur me ka lene mbresa goxha :)

 • Postime: 68
 • Gjinia: Mashkull
marvis
#19 ne: 17-10-2007, 22:30:22
Ne Japoni.....Jam i fiksuar mbas mikroelektronikes dhe atje eshte vendi 1 ne bote ku mund te arrij kulmin e karrierres time.....
Capkenja
#20 ne: 18-10-2007, 15:03:11
nuk e ke ne Evrope o djale LOL

 • Postime: 12234
Lefter
#21 ne: 18-10-2007, 18:35:06
Ne Stokholm.

 • Postime: 68
 • Gjinia: Mashkull
marvis
#22 ne: 20-10-2007, 22:14:38
nuk e ke ne Evrope o djalë LOL

Ku paske qen me para moj çapi...Shyqyr qe ma mesove se kush me degjonte turp zoti.:(       LOL
Sa shpejt i kap gjerat qe ne ajer..

 • Postime: 35
planet
#23 ne: 08-12-2007, 02:36:21
edhe ketu ku jam mjaft mire jam, por do kisha  shume deshire te shkoja ne suedi.kam pasur tim ate atje dhe ai thote qe eshte mjaft mire vend i bukur dhe njerezit jane perfekt,europen kam deshire ta shikoj te vizitoj vendet me te bukura edhe ameriken australine apo dhe azine ama kam shume frike nga avioni dhe as qe dua ta coj neper mend te mund te bej vizita andeja.

 • Postime: 267
 • Gjinia: Mashkull
labiku
#24 ne: 08-12-2007, 05:03:42
pervec shqiperise.ne barcelona.permireso je spanjollen dhe eshte vend urban(u mesova keshtu tani) po prap me stil jug evropian te jetes.edhe shqiperinee kam afer