×

Per 600 dollare mund te besh dasmen ne McDonald's

Per 600 dollare mund te besh dasmen ne McDonald's

· 1 · 190

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-10-2019, 16:47:20

 

Nusja dhe dhëndri tani mund të festojnë kurorëzimin e tyre për më pak se 600 dollarë. Kjo gjë ndodh vetëm në McDonald’s. Oferta unike është në dispozicion në 15 restorante në Hong Kong. Çiftet mund të zgjedhin një nga katër paketat që kushtojnë nga 567$ deri në 1890$. Në varësi të çmimit paketat mund të përfshijnë gjëra të ndryshme. Nga ftesat e personalizuara, tollumbacat McDonald’s, tortat dhe byrek me mollë, deri te unazat. Mapo.al