×
Hyrja
Profili

Pushime ne jugun e Shqiperise😜

Vizitor · 8 · 360

Pushime ne jugun e Shqiperise😜

Vizitor · 8 · 360
Mihali
ne: 17-08-2019, 15:56:46
Mihali
#1 ne: 17-08-2019, 16:02:34

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 18-08-2019, 02:08:27

 • Postime: 7059
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 18-08-2019, 06:45:32
Aman o Zot thuaj 😲

 • Postime: 230
Passion
#4 ne: 18-08-2019, 09:14:57
Aman o Zot thuaj 😲


Ka copa mishi ne troje sa te mund ka.

 • Postime: 7448
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5 ne: 27-08-2019, 02:31:30
A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 27-08-2019, 20:48:06
A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol
Uroj te zen icik fare men se Mihali jo vetem qe perfundoi ne burg, por dhe humbi cdo gje. Megjithate veshtire eshte se kur ka shtet qe eshte me keq se Mihali, Mihalerat veshtire se zhduken aq lehte.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#7 ne: 07-10-2019, 23:11:52
Se gjithmone e kam pas me marak te vizitoj jugun...u be kete vit
Himare..Sarande..Vl ore.
Perveç ujit te paster te detit....asgje tjeter...ushqimi cop cop..🤷‍♀️

Rrofshin bjeshket tona 😁
 

Pushime on Top ne Top Channel

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 20:09:36
nga InfoZ
Rike Roci me pushime

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 28-06-2019, 21:59:40
nga M A X
Cfare vendesh te bukura te vizitoj ne Shqiperi per pushime?

Nisur nga presarioRubrika Diskutime

Postimi i fundit 23-06-2013, 14:40:21
nga presario
Greqi, 70% pushime nga puna në 6 muajt e ardhshëm

Nisur nga M A XRubrika Leku

Postimi i fundit 16-01-2012, 14:26:42
nga M A X
Pushime të paharrueshme në… Irak

Nisur nga M A XRubrika Gjeografi

Postimi i fundit 12-11-2011, 10:41:34
nga M A X