×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-10-2019, 23:11:52 »

Se gjithmone e kam pas me marak te vizitoj jugun...u be kete vit
Himare..Sarande..Vl ore.
Perveç ujit te paster te detit....asgje tjeter...ushqimi cop cop..🤷‍♀️

Rrofshin bjeshket tona 😁
Postuar nga: M A X
« ne: 27-08-2019, 20:48:06 »

A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol
Uroj te zen icik fare men se Mihali jo vetem qe perfundoi ne burg, por dhe humbi cdo gje. Megjithate veshtire eshte se kur ka shtet qe eshte me keq se Mihali, Mihalerat veshtire se zhduken aq lehte.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 27-08-2019, 02:31:30 »

A kan met ene shum si ky kafsha e jugut apo jan shpall specie ne zhdukje... lol lol
Postuar nga: Passion
« ne: 18-08-2019, 09:14:57 »

Aman o Zot thuaj 😲


Ka copa mishi ne troje sa te mund ka.
Postuar nga: erlehta
« ne: 18-08-2019, 06:45:32 »

Aman o Zot thuaj 😲
Postuar nga: Mihali
« ne: 17-08-2019, 15:56:46 »