×

SHBA, 34 vjecarja me gjoksin më të madh në botë

SHBA, 34 vjecarja me gjoksin më të madh në botë

· 10 · 825

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 23-01-2011, 17:13:56

NEW YORK- Amerikania Chelsea Charms, 34 vjec pohon se gjoksi i saj rritet 2.5 centimetra në muaj dhe nuk pushon së rrituri. Chelsea pohon se gjoksi i saj peshon 23.5 kilogramë, që është gjysma e peshës së saj.

Mediat britanike bëjnë të ditur se Chelsea është e gjatë 157 centimetra dhe peshon rreth 52 kilogram.

Ajo ka vendosur në gjoksin e saj një spirale polipropilene. Në to nuk ka silikon apo implant kripor. Kjo i irriton indet e brendshme të gjirit, i cili bën që gjinjtë të prodhojnë një serum natyral. Lëngu absorbohet nga implanti, i cili pastaj shtohet, rritet dhe irriton më tej indet, duke shkaktuar rritjen e vazhdueshme të gjinjve.

Ajo i quan gjinjtë e saj Itsy dhe Bitsy dhe është krenare për to.

“Nuk kam kërkuar të kem gjinjtë më të mëdhenj në botë, por më duket se ato kanë vendosur vetë. Për fat, përfitoj nga kjo”, ka thënë Chelsea.
Ajo është e vetëdijshme se të gjithë nuk e konsiderojnë të bukur gjoksin e saj të ekzagjeruar, por ajo thotë se nuk dëshiron të jetë si të tjerët.
 

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 25-01-2011, 13:17:43
puff sa budallaqe ! ku shkon me ato ajo mi?!!!

 • Postime: 22999
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 26-01-2011, 00:26:28
puff sa budallaqe ! ku shkon me ato ajo mi?!!!

Per dicka i vlejne. Kjo s'mbytet kurre ne det a kudo ku ka uje te thelle LOL

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 26-01-2011, 00:42:19
..imagine she hit u with one of them....ne koma direkt...:d

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#4 ne: 27-01-2011, 09:01:16
Per dicka i vlejne. Kjo s'mbytet kurre ne det a kudo ku ka uje te thelle LOL

o max po mos i ndodh si asaj ne Rusi qe i plasen ne avion LOL ?!

 • Postime: 12742
Mishel...............
#5 ne: 17-05-2013, 16:22:34
gjynah e shkreta...

 • Postime: 6812
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 28-05-2013, 20:10:42
OMG  ka deshira e deshira  :S
Truthare

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#7 ne: 13-10-2013, 19:37:03
si dashnorja e ''tar z anit'' qenka

 • Postime: 12742
Mishel...............
#8 ne: 13-10-2013, 23:46:15
As ju meshkujve sju pelqen?

 • Postime: 474
ness uno
#9 ne: 16-12-2013, 14:41:08
NEW YORK- Amerikania Chelsea Charms, 34 vjec pohon se gjoksi i saj rritet 2.5 centimetra në muaj dhe nuk pushon së rrituri. Chelsea pohon se gjoksi i saj peshon 23.5 kilogramë, që është gjysma e peshës së saj.

Mediat britanike bëjnë të ditur se Chelsea është e gjatë 157 centimetra dhe peshon rreth 52 kilogram.

Ajo ka vendosur në gjoksin e saj një spirale polipropilene. Në to nuk ka silikon apo implant kripor. Kjo i irriton indet e brendshme të gjirit, i cili bën që gjinjtë të prodhojnë një serum natyral. Lëngu absorbohet nga implanti, i cili pastaj shtohet, rritet dhe irriton më tej indet, duke shkaktuar rritjen e vazhdueshme të gjinjve.

Ajo i quan gjinjtë e saj Itsy dhe Bitsy dhe është krenare për to.

“Nuk kam kërkuar të kem gjinjtë më të mëdhenj në botë, por më duket se ato kanë vendosur vetë. Për fat, përfitoj nga kjo”, ka thënë Chelsea.
Ajo është e vetëdijshme se të gjithë nuk e konsiderojnë të bukur gjoksin e saj të ekzagjeruar, por ajo thotë se nuk dëshiron të jetë si të tjerët.
 

hallall si tre dhoma i guzhine plus verande qeka :D