×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: flutur
« ne: 03-11-2013, 20:29:52 »

Peshorja une dmth..partner ideal ka binjaket..sepse plotesojne njeri tjetrin..eshte e vertete..
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-11-2013, 22:14:56 »

Qe dmth?
Postuar nga: ness uno
« ne: 02-11-2013, 22:01:41 »

spaska dal ajo pjesa tjeter e pergjigjes tende ku thonte me shkonte shigjetari...

u beme lemsh u beme...po mesa pashe shigjeta shkoka me shume shenjerera :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-11-2013, 21:29:33 »

Qe dmth?
Postuar nga: ness uno
« ne: 02-11-2013, 21:28:44 »Fiks fare ...LOL..sidomos ajo marredhenia me dashin LOL

dhe shancin e vetem qe shkokam per cift e paskam me Ujor....une nuk njoh asnje Ujor........ hmmmmm:

duhet me gjet i ujor ta kem rezerv
spo di, ke te zgjedh ?
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 02-11-2013, 21:25:46 »

Pse nuk bej dot copy paste?
 


 
Postuar nga: endrrimtare
« ne: 24-05-2012, 11:27:19 »

Me demoralizoi ky shkrimi  :D snuk thote une me ate  :P  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 24-05-2012, 11:19:43 »

Kete se di....pyete ate qe e ka qit ne selamet ket komunikaten LOL
Postuar nga: whitesnake
« ne: 24-05-2012, 11:17:33 »

Po tjeglla me ke shkon dhe me ke nuk shkon?  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 24-05-2012, 11:14:45 »

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, sa u lodhet,
lexoni me poshte dhe gjeni veten dhe te dashurit tuaj:Shigjetari    

 Zakonisht jeni te buzeqeshur dhe shpesh jeni ne gjendje te mire. Fakti qe ju keni shume fat dhe jeni ne gjendje te ndihmoni te tjeret, nuk e hidheron askend. Kryesisht jeni ne gjendje te mire, por nese fillon gjendja negative, ose nese u kap hija e zeze, e keni shume veshtire te dilni nga ajo. Nese e vereni ndonje gje qe premton, pavaresisht se cka eshte, ju e percillni deri ne fund. Mundoheni ta keni. Kjo ndodh shpesh, sepse ju tere kohen jeni ne kerkim te gjerave te reja. Ju njekohesisht jeni edhe me te kendshmit nga te gjitha shenjat. Jeni zemergjere dhe jeni te gatshem ne cdo kohe doni t'i ndihmoni te tjeret. Sinqeriteti dhe humori jane anet pozitive tuajat dhe per kete njerezit cdo here u duan dhe admirohen me ju. Zakonisht sinqeriteti juaj i vertete u sjell edhe probleme, mirepo kjo nuk u shqeteson fare. Ju vazhdoni te jeni te sinqerte.

Marredheniet e Shigjetarit me shenjat e tjera:
Shigjetari & Dashi: Te dy palet tregojne interesime te perbashketa dhe si cift veprojne per mrekulli.
Shigjetari & Demi: Demi serioz dhe Shigjetari i joserioz dhe zbavites, do ta kene veshtire te rrine se bashku
Shigjetari & Binjaket: Kjo marredhenie fillon ne menyre te zjarrte, por mbaron ne te njejten menyre.
Shigjetari & Gaforrja: Personat ne kete kombinim me mire perputhen si shoke se sa si partnere.
Shigjetari & Luani: Te dy jane emocional ne kete aspekt qe tregon se kjo mund te jete nje kombinim i mire.
Shigjetari & Virgjeresha: Kjo lidhje nuk zgjat shume, sepse Virgjeresha nuk mund ta duroje karakterin e Shigjetarit.
Shigjetari & Peshorja: Te dy romantik dhe me sharm te vecante. Mund te jete nje cift mjaft i mire.
Shigjetari & Akrepi: Gjeja e vetme e cila mund te rezultoje nga ky kombinim eshte nje lidhje shume e shkurter.
Shigjetari & Shigjetari: Te dy kane interesa te perbashketa dhe asnjeri nuk lejon qe kjo lidhje te deshtoje.
Shigjetari & Bricjapi: Keta te dy mund te jene shoke te mire, mirepo nuk do te jene te suksesshem ne cift. Ide e keqe.
Shigjetari & Ujori: Dashuria ndaj jetes dhe ndaj njeri-tjetrit, e bejne kete nje kombinim te mrekullueshem.
Shigjetari & Peshqit: Qe te dy kerkojne gjera qe asnjeri nuk mund t'i mundesoje.

Karakteristikat e Shigjetarit:
Elementi: Zjarri
Planeti: Jupiteri
Ngjyra: E purpurt
Lulja: Narcisi
Kafsha: Kali
Shteti: Spanja
Metali: Zhiva
Guri i lindjes: Opali
 
 
 
[Fiks fare ...LOL..sidomos ajo marredhenia me dashin LOL

dhe shancin e vetem qe shkokam per cift e paskam me Ujor....une nuk njoh asnje Ujor........ hmmmmm:

duhet me gjet i ujor ta kem rezerv LOL