×

Shenjat e Horoskopit, me ke shkojne dhe me ke nuk shkojne.

· 79 · 42415

Shenjat e Horoskopit, me ke shkojne dhe me ke nuk shkojne.

· 79 · 42415

 • Postime: 12738
Mishel...............
#75 ne: 02-11-2013, 21:29:33
Qe dmth?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#76 ne: 02-11-2013, 22:01:41
spaska dal ajo pjesa tjeter e pergjigjes tende ku thonte me shkonte shigjetari...

u beme lemsh u beme...po mesa pashe shigjeta shkoka me shume shenjerera :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 02-11-2013, 22:14:56
Qe dmth?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#78 ne: 03-11-2013, 20:29:52
Peshorja une dmth..partner ideal ka binjaket..sepse plotesojne njeri tjetrin..eshte e vertete..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super