×

Shokuese cfare perjeton kjo modele e Instagramit

Shokuese cfare perjeton kjo modele e Instagramit

· 6 · 389

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 08-12-2019, 13:48:44
 

Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social.

26-vjeçarja thotë se mesazhet që i vijnë në privat janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, ndonjëherë edhe 100 mijë euro vetëm për të pasur shoqërinë e saj.

Por ata që e çudisin më shumë, janë këngëtarët dhe futbollistët e famshëm, të cilët i bëjnë propozime të panumërta nëpër mesazhe, edhe pse në Instagram-et e tyre duket se janë të martuar e të lumtur me gratë e tyre.

 • Postime: 26512
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 09-12-2019, 09:51:59
Shume vuajtje paska kjo e mjera 😃

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#2 ne: 09-12-2019, 10:14:26
Nuk thone Kot M A X, do b@ytha pune lol :D

 • Postime: 7055
 • Gjinia: Femer
erlehta
#3 ne: 17-12-2019, 06:54:52
Kushedi sa e lumtur je moj cupe  :D

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#4 ne: 19-12-2019, 22:02:34
Nuk thone Kot M A X, do b@ytha pune lol :D
Kjo plako jo verem thob por dhe cica😅 e te tjera 💦🍆🔥

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#5 ne: 20-12-2019, 20:53:04
mu rrenqeth...trupi komplet..Ku e gjetet edhe ju  kete? :-[