×
Hyrja
Profili

Si bëhet seks? Pyetja më e klikuar në Google

Si bëhet seks? Pyetja më e klikuar në Google

· 55 · 9637

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
ne: 26-04-2011, 10:54:18
 

Si bëhet seks? Kjo është pyetja që për momentin rezulton të jetë në vendin e parë në renditjen e Google, me 10 milion e 800 mijë klikime, pasuar edhe nga ajo “Si bëhet për herë të parë?”.

Për të mos folur pastaj për miliona klikime nga të rinjtë dhe adoleshentët në mbarë botën për të gjetur me çdo kusht përgjigjen e pyetjes “Si duhet të puthësh?”.

Pyetje në fakt që kërkojnë përgjigje dhe në pamundësi për të pyetur familjen apo shokët, të rinjtë preferohen të lundrojnë në ëeb, aty ku mendojnë se nuk i sheh njeri.

Por ja që edhe aty brenda është dikush që i monitoron dhe nga ky vëzhgim u vu re se interesimi i të rinjve për gjetjen e përgjigjeve të pyetjeve të lartpërmendura, ishte kaq i madh.
Hyrja është sidomos e madhe në faqet ku jepen këshilla profesionale të ekspertëve lidhur me këto pyetje që mbarin një botë të tërë kurioziteti në radhën e adoleshentëve.

Në lidhje me këtë, profesor Stefano Palanti, psikiatër dhe studiues në fushën e çrregullimeve, i cili është duke shkruar një libër në lidhje me internetin, pohon se ky i fundit është kthyer edhe në një instrument edukimi, i cili deri dje nuk ekzistonte.

Sipas tij, është pikërisht intimiteti që të dhuron interneti, ai që i afron më shumë me të rinjtë drejt zbulimit të të fshehtave që vërtiten në mendjen e tyre, si seksi apo puthja e parë.
 NOA
« Editimi i fundit: 02-02-2020, 23:49:44 nga M A X »

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 29-07-2011, 10:54:36
cfare te kuriozoj me qafsh?? :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#2 ne: 31-07-2011, 17:43:21
cfare te kuriozoj me qafsh?? :D

mendova mos ka ndonje detaj LOL LOL :-[ :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#3 ne: 04-06-2012, 16:58:36
Une e di si behet seks...po nuk e tregoj se e kam sekret :P

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#4 ne: 05-06-2012, 16:38:29
Çudi, nuk funksionoka më mënyra e vjetër?!...  :O  hmmmmm:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#5 ne: 06-08-2012, 15:41:21
seksi behet ulur ne gjunje shtyn perpara , hyn i gjati tek e cara....une kshu e di, nese ka ndryshu ju lutmi shume me Update se jam per gjynof

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#6 ne: 07-08-2012, 10:20:16
Kureshtja me e madhe eshte tek seksi, dhe cdo rreth tij. Si behet seks, sa veta duhet te jene, a e kam te madh sa duhet, si eshte here e pare, si behen bebet, etj etj. :-)

Te gjithe dine si behet seks, por per kureshtje deshiriojne nje pegjgijje nga fjalori.

Sot industria pornografike, ka me shume fitime sesa Major league Baseball.
Gerti1
#7 ne: 07-08-2012, 22:14:44
Sot industria pornografike, ka me shume fitime sesa Major league Baseball.

Po major league baseball ca eshte (per ata qe nuk flasin nga Sh.B.A)?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#8 ne: 07-08-2012, 23:05:53
nuk gjeta gjo ne gugell
Gerti1
#9 ne: 07-08-2012, 23:12:39
O Kiss, ca eshte Major League Baseball?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#10 ne: 08-08-2012, 00:20:33
nai stil si bohet seksi??

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#11 ne: 13-10-2013, 19:46:20
lopthi,stil kaloresish etj.. kjo eshte kultura e rrugeve s'jemi ne per jete zoterinjsh dhe stil misionari

 • Postime: 12743
Mishel...............
#12 ne: 13-10-2013, 23:50:06
Me pelqen ky stili kalorsian nese ky Ciarli ka miresinete ma shpjegoje
premtoj qe nuk do shtyp me fjalen sex me pas

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#13 ne: 14-10-2013, 18:10:27
eshte i thjeshte dhe argetues mishel...burri shtrihet ne pozicionin e nje kali permbys ndersa femra i hypen siper dhe luan rolin e kaloresit mbi organin e burrit...dmth kaleron burrin

 • Postime: 12743
Mishel...............
#14 ne: 14-10-2013, 20:57:25
 :-[ sa turp

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#15 ne: 15-10-2013, 10:03:17
turp ne fillim, pastaj vetem qejf  :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#16 ne: 15-10-2013, 12:27:39
Jo jo eshte herezi....perendia i plotefuqishem do na ndeshkoj

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#17 ne: 15-10-2013, 14:25:09
perendia eshte i jashtezakonshem dhe mund te na bashkoje te dyve qe te ndeshkojme njeri tjetrin ne krevat

 • Postime: 12743
Mishel...............
#18 ne: 15-10-2013, 15:15:37
Une jam murgeshe

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#19 ne: 15-10-2013, 16:17:19
ti je akullore me qumesht, nuk ke te zeza as ne trup, as ne shpirt dhe as ne rroba, po leri nazet.

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#20 ne: 15-10-2013, 21:25:53
eshte i thjeshte dhe argetues mishel...burri shtrihet ne pozicionin e nje kali permbys ndersa femra i hypen siper dhe luan rolin e kaloresit mbi organin e burrit...dmth kaleron burrin

kush ishte permbys mo ?? kali apo burri ? :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#21 ne: 15-10-2013, 23:09:50
ti je akullore me qumesht, nuk ke te zeza as ne trup, as ne shpirt dhe as ne rroba, po leri nazet.

Une sot jam shenjteria e saj Mishel me breke hekuri

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#22 ne: 16-10-2013, 06:33:50
kush ishte permbys mo ?? kali apo burri ? :P

flutura, burri ishte permbys, burri me organin sexual te shendetshem si te nje kali

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#23 ne: 16-10-2013, 10:41:12
flutura, burri ishte permbys, burri me organin sexual te shendetshem si te nje kali

Faleminderit..  :D.mire qe me tregove..se do kisha vdekur injorante  :P

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#24 ne: 16-10-2013, 10:44:05
flutura, burri ishte permbys, burri me organin sexual te shendetshem si te nje kali
ore se na shashtise..po te ishte burri permbys ate organin do e kishte ngjeshur me dyshekun..kjo kaloresja pastaj i bie te ishte kalores..  :P :D
ahh carli..ke dhen versionin tend eee  :P
 

si behet shkronja ë

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:58:30
nga InfoZ
seks me femra te shendosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:27:45
nga InfoZ
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 08-05-2020, 22:39:30
nga M A X
Qysh behet hapja e iftarit?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 10-04-2020, 15:49:25
nga M A X
Si behet duaja e Syfyrit?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 05-04-2020, 23:39:55
nga M A X