×

Si bëhet seks? Pyetja më e klikuar në Google

· 51 · 7527

Si bëhet seks? Pyetja më e klikuar në Google

· 51 · 7527

 • Postime: 12738
Mishel...............
#25 ne: 16-10-2013, 12:00:44
permbys me shpine mi ...kot kjo
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#26 ne: 16-10-2013, 13:30:08
hahahaaa..permbys eshte kur shtrihesh me bark poshte e bycet lart mi....une kshu e di..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#27 ne: 16-10-2013, 14:04:22
vallaj sjam e mire ne keto pozicione ti Flutur edhe mund te kesh te drejte

e nese bazohemi te ajo qe thu ti ky stili i bi me qen stil gomari

une njof vetem i stil ne fakt ate te kapshtriqi-t

Durim o Mishel...sa te rrosh do mesosh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#28 ne: 16-10-2013, 14:14:04
hahahaaa..ene un si di mi..prandaj pyta ...bobooo..shyqyr qi o kjo gogla e mirrna vesh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#29 ne: 16-10-2013, 14:19:45
I lartesuar qofte emri i perendis qe krjoi Kaurin , e Kauri krijoi gjithe keto mundesira

amin
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 16-10-2013, 14:21:04
mjaft goca se na e ngrefet :d mendjen per gjume :p
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 16-10-2013, 14:22:47
hahahaaaa.. :)..e pra..o ene vakt dreke  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#32 ne: 16-10-2013, 14:23:11
une jam shume rende sot....bahhhh nuk eshte as ky Ciarli te me qetesoj pak me ato muhabetet e midhjes dhe peshkut
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#33 ne: 16-10-2013, 14:26:03
Carli me  siguri do jet duke dhen leksione.. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#34 ne: 16-10-2013, 14:27:34
hajde vajza rreshtohuni ne rresht per nje per Ciarlin...

po bej apelin
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#35 ne: 16-10-2013, 14:29:28
i ke ven qenit emer te ri mishel?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 16-10-2013, 14:31:56
Ai mori eurot e u zhduk mi..na paska fryk    :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 16-10-2013, 14:33:37
sa mbrapa qekam me infot
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#38 ne: 16-10-2013, 14:41:50
kush mi, cfare mi, kur mi...ca po thoni mi???

Shej qenit ia kemi vene emrin Poku

alamet qenushi..si thu bojme nai shartim Misha & Poku
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 16-10-2013, 15:07:52
del carli pastaj LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#40 ne: 16-10-2013, 15:09:25
ashtu posi :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#41 ne: 16-10-2013, 16:37:06
hahahaaa..ene un si di mi..prandaj pyta ...bobooo..shyqyr qi o kjo gogla e mirrna vesh
flutura, permbys dmth permbys nga gruaja, dhe jo si kali qe ka organin poshte kur i hipen kaloresi,,,,pastaj me ate stil s'ke perse te vdesesh injorante por mund te vdesesh nga kenaqesia qe te jep ferkimi i organeve gjate kalerimit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#42 ne: 16-10-2013, 17:01:57
Dmth une e kisha kuptu sakte
ti shpjegoje me qarte here tjeter se krijon konfuzitet

E ktu jam dakort me ciarlin , jo se po bi shi po se po thote te verteten  lakuriqe
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#43 ne: 16-10-2013, 18:44:49
flutura, permbys dmth permbys nga gruaja, dhe jo si kali qe ka organin poshte kur i hipen kaloresi,,,,pastaj me ate stil s'ke perse te vdesesh injorante por mund te vdesesh nga kenaqesia qe te jep ferkimi i organeve gjate kalerimit
shoku..po e pata lexuar mire..the femra kalorese..mos ndoshta  harrove ate qe shkruajte ?Se burri permbys e gruaja kalorese sikur nuk pajtohen..apo jo ?
ps..do ta kem parasysh kte vdekje...shyqyr qe me tregove rrugen drejt parajses  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#44 ne: 16-10-2013, 18:50:08
Qeka veteriner ky karli
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#45 ne: 16-10-2013, 19:27:40
Hahahaha une do thosha botanist
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#46 ne: 16-10-2013, 20:03:40
Sa idiote ka kjo dynja.
Jo, kerkoni me mire te hapen dhe universitete  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#47 ne: 16-10-2013, 20:43:48
veteriner jo nuk jam por praktika me ka mesuar shume stile te bukura dhe te paharrueshme zeksi; AC/DC
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#48 ne: 28-10-2013, 14:56:45
Sa idiote ka kjo dynja.
Jo, kerkoni me mire te hapen dhe universitete  :P

Une do preferoja te isha dekane..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#49 ne: 27-12-2013, 18:25:09
aty ne ate pozicion, rralle here do ti ngrinin shalet mbi kateder
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super