×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-10-2019, 23:14:06 »

Ja ashtu si biçikleta...e meson 1her nuk e harron ma 😁
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 27-12-2013, 18:27:12 »

Une nuk bej herezi me studentet se sjam peverse
Postuar nga: ciarli
« ne: 27-12-2013, 18:25:09 »

aty ne ate pozicion, rralle here do ti ngrinin shalet mbi kateder
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 28-10-2013, 14:56:45 »

Sa idiote ka kjo dynja.
Jo, kerkoni me mire te hapen dhe universitete  :P

Une do preferoja te isha dekane..
Postuar nga: ciarli
« ne: 16-10-2013, 20:43:48 »

veteriner jo nuk jam por praktika me ka mesuar shume stile te bukura dhe te paharrueshme zeksi; AC/DC
Postuar nga: erlehta
« ne: 16-10-2013, 20:03:40 »

Sa idiote ka kjo dynja.
Jo, kerkoni me mire te hapen dhe universitete  :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-10-2013, 19:27:40 »

Hahahaha une do thosha botanist
Postuar nga: Shej
« ne: 16-10-2013, 18:50:08 »

Qeka veteriner ky karli
Postuar nga: flutur
« ne: 16-10-2013, 18:44:49 »

flutura, permbys dmth permbys nga gruaja, dhe jo si kali qe ka organin poshte kur i hipen kaloresi,,,,pastaj me ate stil s'ke perse te vdesesh injorante por mund te vdesesh nga kenaqesia qe te jep ferkimi i organeve gjate kalerimit
shoku..po e pata lexuar mire..the femra kalorese..mos ndoshta  harrove ate qe shkruajte ?Se burri permbys e gruaja kalorese sikur nuk pajtohen..apo jo ?
ps..do ta kem parasysh kte vdekje...shyqyr qe me tregove rrugen drejt parajses  :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 16-10-2013, 17:01:57 »

Dmth une e kisha kuptu sakte
ti shpjegoje me qarte here tjeter se krijon konfuzitet

E ktu jam dakort me ciarlin , jo se po bi shi po se po thote te verteten  lakuriqe