×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5376 · 152272

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5376 · 152272

 • Postime: 3000
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#100 ne: 08-11-2006, 21:28:19
moti është me vranesira është dobesuar dukshëm pamja  :DVendo alogenet lal, se do qorrohesh. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer
futjakot
#101 ne: 09-11-2006, 08:42:58
shum mire  ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#102 ne: 09-11-2006, 11:08:38
Po e shiqove nga brenda duket per mrekulli, por mos te te haje mendja te dalesh jashte pa u vesh mire
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#103 ne: 20-11-2006, 20:15:13
ora 20.12
moti: i qete, me mjegull
temp.: 13-16
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1015
Ladyx
#104 ne: 21-11-2006, 12:48:29
Nje dite shume monotone.  Vreret , pak ftohte, KOHE VETEM PER GJUME. gjum:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
leonard.846
#105 ne: 28-11-2006, 12:50:53
ne it..vicenza ..gati per shi
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#106 ne: 27-06-2007, 12:56:34
ne rome me re e fresket,shyqyr zotit se na mpiu vapa ,i shihje robt rruges duke ecur si te dehur e duke u kruajtur
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#107 ne: 27-06-2007, 13:46:34
vape e gjalle, temp mbi 40 :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#108 ne: 27-06-2007, 19:34:53
Vape e madhe... mund te skuqesh veze perjashte
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#109 ne: 27-06-2007, 20:36:06
Eshte nje cike zagushi ketu ne Northern USA, por jo edhe shume se po bie shi me gjyma, shyqyr se edhe neve na duhej ca shi. Ndersa ketu brenda eshte shume vape se s'punon kondicioneri. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#110 ne: 27-06-2007, 21:23:08
Vape edhe ketej,po dhasht Zoti qe te jete edhe ihere kaq.Se une jam  vdes per Diell dhe nxehtin. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#111 ne: 27-06-2007, 22:09:06
Ngriva se ftohti jam mbuluar me batanije..ne pune vesha sot cisme dhe xhakete..tem shenon 12 ...derrrrr
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 336
 • Gjinia: Femer
Lizi
#112 ne: 28-06-2007, 13:23:26
Nxehte , por ama ka filluar t'a marre vehten tani ma pak ere .
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#113 ne: 28-06-2007, 16:38:11
Zagushi, vape e madhe edhe pse dje po binte shi me gjyma. Ka mundesi te bjere edhe sot ndonje cike shi po te shofim, ishalla. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#114 ne: 30-06-2007, 16:13:15
Koha sot eshte per mrekulli  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull
prijsi
#115 ne: 30-06-2007, 17:23:26
edhe knej e bukur duhet te jete po kam 10 ore ne pune e s'shoh gje
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#116 ne: 30-06-2007, 17:55:53
Austria sot u zgjua me shi.
Nga mesdita doli i ngrohti diell qe po na kenaq vertete.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#117 ne: 30-06-2007, 20:24:12
Ketu sot koha eshte me diell (jo shume diell i madh ama - gje e mire kjo). Kam pershtypjen qe jashte eshte ngrohte por jo vape, gje e mire perseri se nje pjese te madhe te punes sot, do e kaloj jashte e s'dua te mos jem rehat. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#118 ne: 09-07-2007, 19:12:37
uueee cfare vape e madhe...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3103
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#119 ne: 09-07-2007, 20:56:04
Tek ne tere diten ka qene 34 grade kurse tani ora eshte gati 21 dhe eshte 18 grade.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1580
sorelina
#120 ne: 09-07-2007, 23:06:39
Ja ka plas nje shi qe ske ndermend te pushoj :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1615
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#121 ne: 11-07-2007, 16:20:25
kohe e vranet... ska diell per syze por dhe pa syze nuk rrihet se ti vret syt drita...  :S shume e komplikume  ...


 :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#122 ne: 12-07-2007, 05:53:42
Mot shume i fresket ishte sot tek ne. Maksimalja arriti atje tek 22 grade, ndersa nese del jashte tani pa dicka me menge te gjata ftohesh, se eshte nja 15-16 temp. Dhe ta imagjinosh vetem dje, temp ishte nja 38 grade. C'fare ndryshimi hmmm?! Si te mos semuresh pastaj?! :'(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#123 ne: 13-07-2007, 09:53:36
Sot eshte nje dite e vertete vere.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#124 ne: 18-07-2007, 08:28:20
Ketej nga Austria ka 3 dite qe eshte 38 grad ka 60 vite qe ska ber kaq nxeht,na ka ber me dhimbje koke gjith kjo vape e madhe nuk dilet jasht.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super