×

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

Si eshte moti sot atje ku gjindeni?

· 5380 · 153131

  • Postime: 7328
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#5375 ne: 27-06-2019, 22:29:11
30 grade vape duket po akoma skam dale jashte per me e provu.

  • Postime: 167
Passion
#5376 ne: 06-01-2020, 10:33:41
Ne mengjes 22 grade shtepia
-1 jashte.

Mos me t'bo shpirti me hap porten. :)

  • Postime: 23007
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#5377 ne: 06-01-2020, 10:58:16
22°C brenda eshte optimale. Me shume nuk eshte mire per shendetin.

Ne mengjes 22 grade shtepia
-1 jashte.

Mos me t'bo shpirti me hap porten. :)

  • Postime: 167
Passion
#5378 ne: 06-01-2020, 11:11:38
22°C brenda eshte optimale. Me shume nuk eshte mire per shendetin.

Kur gjate dites heq ftohte

22 me duket sikur eshte ftohte.  :)

  • Postime: 23007
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#5379 ne: 06-01-2020, 11:19:54
E kuptoj mire. Te ne pervec shtepise gjithandej eshte ftohte dhe trupi nuk ka mundesi te mbaje ngrohtesine. E njoh mire se dhe jemi rrit aty dhe sa here na bie te vijne ne dimer thajm dhamt kur i thone, edhe se temperaturat ne Shqiperi jane me te larta se ketej nga veriu psh :D

Kur gjate dites heq ftohte

22 me duket sikur eshte ftohte.  :)