×
Hyrja
Profili

Shqipëria Mesme

Shqipëria Mesme

· 1 · 61

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
eurogina
ne: 07-11-2007, 03:41:08
Eurogina ke mundësi te vendosesh dhe këto këngët

Rati - Qeleshja

Valbona Mema - Topolakja

Valbona Halili - Jam Kapter me Grada

Mirela - Vika Deti Tallaz Tallaz

Po pate ndonjë kenge te Vellerve Zena nga Mustafa Mehja e Albert Tafani sdo ishte keq.


te tera keto do vendosen se shpejti.