×

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 205134

Pyetje-Përgjigje

· 20849 · 205134

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#100 ne: 26-03-2009, 21:14:22
................

Profesioni me i cuditshem qe keni menduar ta beni ndonjehere ka qene?

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#101 ne: 26-03-2009, 21:15:34
Austronaute :P

Po per ju?

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#102 ne: 26-03-2009, 21:16:44
sikur skam menduar ndonje te cuditshem

cfare keni enderruar te beheni kur keni qene te vegjel dhe a e keni realizuar dot? (pyetje per teme me vete kjo LOL LOL )

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#103 ne: 26-03-2009, 21:19:54
ahahah
Princeshe...po.... :P

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#104 ne: 26-03-2009, 21:20:07
po qeshet..ju vrava..:D

kam enderruar te isha police...me pelqente uniforma..LOL

Jeni shume autoritare? :D

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#105 ne: 26-03-2009, 21:21:23
ehe ;)

Pelqeni akoma uniformen? :D

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#106 ne: 26-03-2009, 21:42:40
LOL  ne fakt e urrej ..LOL

Ju ka marre malli per gjimnazin? :)

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#107 ne: 26-03-2009, 21:45:06
po :)

Do te ktheheshit mbrapa me kohe?

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#108 ne: 26-03-2009, 21:48:13
sikur te qe e mundur po ne menyre qe te kisha disa njerez serish ne jeten time

po ju?

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#109 ne: 26-03-2009, 21:51:36
Tem se po Shejtane...

Pershtatesh ne shoqeri?

 • Postime: 7317
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#110 ne: 26-03-2009, 21:52:53
Ehe


Mendon se je interesante? :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#111 ne: 26-03-2009, 21:53:17
menjehere

te missss ndonjeri apo je miss :)?

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#112 ne: 26-03-2009, 21:54:29
Me misss... :P

Tani erdhe Titi?

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#113 ne: 26-03-2009, 21:56:26
sapo :)

ckemi nga ty misssssssssssss

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#114 ne: 26-03-2009, 21:57:37
Mire :)

Dite e zakonshme per ty?

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull
titi10
#115 ne: 26-03-2009, 22:11:38
e zakonshme 

cfare bere te vecante sot?

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#116 ne: 26-03-2009, 22:37:24
bleva ca gjera te vecanta..:D

eshte ftohte ne Itali? :)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#117 ne: 26-03-2009, 22:43:37
se di

eshte ftohte ne Londer?

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#118 ne: 26-03-2009, 22:47:57
po..shume..edhe fundjava e ftohte dhe me shi do jete ^o)

u thane liqenet nga ju? :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#119 ne: 26-03-2009, 22:50:51
po u thane liqenet e makina ime gjithashtu LOL po ka zene bora keq maleve


kur keni ne plan me ardh ne TR?

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#120 ne: 27-03-2009, 11:59:15
Kur te hapet kufiri nga debora  :D

Kur do te vish ti ne Pr?

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#121 ne: 27-03-2009, 12:09:47
kur te pushoje bora

a do e pish 1 kafe me mua kur te vij?

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#122 ne: 27-03-2009, 12:11:58
ahaha

Do ta kem nderin.

Kur ke per te ardhur,,?

P.s;Hello Shejtane   :perqafim

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#123 ne: 27-03-2009, 12:17:01
hello Oqean  :perqafim

qysh t'kam ?

 • Postime: 2643
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#124 ne: 27-03-2009, 12:21:48
Mire flm .. :perqafim

Po ti si me je..? :)
 

Pyetje për numrat e telefonit

Nisur nga shejtone

Postimi i fundit 11-08-2009, 00:33:27
nga magicjack
nje pyetje

Nisur nga lauraa

Postimi i fundit 08-12-2009, 19:18:41
nga lauraa
Pyetje---Pergjigje

Nisur nga guest8255

Postimi i fundit 25-03-2009, 02:44:47
nga Syrgjyn
Pyetje-Pergjigje

Nisur nga Vogelushja Korcare

Postimi i fundit 26-06-2007, 12:35:45
nga sorelina