×

Pyetje-Përgjigje

· 20843 · 204655

Pyetje-Përgjigje

· 20843 · 204655

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#20825 ne: 30-05-2013, 20:42:03
Apo ajo ishte pytja LOL

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#20826 ne: 30-05-2013, 20:42:26
ishte pyetje pergjigje pra po ku kuptoni ju katnaret e TEGut :D


ke mendu per pushime apo do degjosh Naimin? :D

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#20827 ne: 30-05-2013, 21:00:01
Po mi aty ku do I kalosh ti,me hudh dt e vendin :D

I ke flokat e kuqe akoma
 :P  :engjell:

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#20828 ne: 30-05-2013, 21:02:03
joo i kam cukuvat :P

do vish per darke ta shtoj edhe 1 pjate?

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#20829 ne: 30-05-2013, 21:09:40
Uaaa lepuruthja ime :)
:perqafim

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#20830 ne: 30-05-2013, 21:11:05
ku pytja kastori? lol

 • Postime: 12738
Mishel...............
#20831 ne: 30-05-2013, 23:18:26
kastori perdor colgate herbal lol

po mua do me ftoni

 • Postime: 12738
Mishel...............
#20832 ne: 10-06-2013, 08:32:43
Ke frikë të thuash atë që mendon?

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#20833 ne: 18-09-2019, 14:13:18
Jo, ndonjehere jam dhe shume direkte, kam bere disa gabime per kete, por shendet te kemi.

A pushuat sa do pake kete vite? :)

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20834 ne: 18-09-2019, 21:17:34
Nuk e njoh fjalën pushim.

Cilin gabim nuk ja falni vetes?

 • Postime: 134
Passion
#20835 ne: 18-09-2019, 21:34:54
Kohen e dhene te pa merituarve.

Kerkon lehte ndjes
kur ke gabuar ?

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20836 ne: 18-09-2019, 23:05:01
Po, pa pritesë.

Cili është motivi juaj i suksesit?

 • Postime: 134
Passion
#20837 ne: 18-09-2019, 23:10:31
Duaje ate c'ka ben,edhe puno me urtesi.

Cila stine te pelqen me se shumti ?

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20838 ne: 18-09-2019, 23:24:45
Dimri  :)

Ty?

 • Postime: 134
Passion
#20839 ne: 18-09-2019, 23:31:27
 
 
Vera!

Qyteti ku jeton per c'ka shquhet?
« Editimi i fundit: 19-09-2019, 08:49:37 nga Gjumashi »

 • Postime: 1578
 • Gjinia: Femer
Parloté
#20840 ne: 18-09-2019, 23:46:12
Metropol i diverziteteve.

Si e paramendon veten në një kohë dhe vend tjetër?

Dimri  :)

 • Postime: 134
Passion
#20841 ne: 19-09-2019, 07:54:27
Duke kerku copa energjie te miat per mbijetese.

Pive kafene ?

 • Postime: 3142
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#20842 ne: 19-09-2019, 08:18:39
Te dytën.

Ke shume pune sot?