×

Pyetje-Përgjigje

· 20833 · 204284

Pyetje-Përgjigje

· 20833 · 204284

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#75 ne: 25-03-2009, 23:50:50
hmmm..bjonde me kacurrela( tash gri :D)..bukuroshe me siguri

kenga juaj e preferuar per momentin? :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#76 ne: 26-03-2009, 00:01:01
ca shika piu rane mbi qelq
e une per ty sec ndjeva mall :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#77 ne: 26-03-2009, 00:03:03
dhe une per ty :perqafim

po ty per mua :perqafim LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#78 ne: 26-03-2009, 00:04:58
rralle e dendur.


a keni oreks keto kohe?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#79 ne: 26-03-2009, 00:10:19
te haj dhe ty mos me dil para LOL

po ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#80 ne: 26-03-2009, 00:11:40
une edhe 20 here te me dalesh para, nuk te haj dot


a te te le vetem une tani? (detyra me therret ;))
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#81 ne: 26-03-2009, 00:29:56
hajd po ta jap lejen


neser kafe? ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 182
Kalipso
#82 ne: 26-03-2009, 00:30:42
me kismet...

a ke gjume sonte??
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#83 ne: 26-03-2009, 00:32:29
ja kam fut 3 ore mbasdite por do mbaroj dicka

ti do ikesh a do rrish?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#84 ne: 26-03-2009, 00:34:52
varet nga muzika


bie bore andej
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#85 ne: 26-03-2009, 00:36:33
jo bie shi

dini gje kur do pushoje bora?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#86 ne: 26-03-2009, 00:40:22
alo alo meterologu

dreamm nje pyetje nga buza e detit
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#87 ne: 26-03-2009, 00:42:59
..................

c'permban jeta e njeriut?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#88 ne: 26-03-2009, 00:55:28
cudine e detyrimit te vertetes
apo  si thua ti ,,detyrimin e cudise se vertetes

dreaamm dy pyetje ke borgj
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#89 ne: 26-03-2009, 00:56:37
................... ...


C´ndryshim ka kafsha nga njeriu?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#90 ne: 26-03-2009, 01:04:20
njeriu eshte njeri kafsha kafshe

ben pyetje konkrete  ahahhahhaahahha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#91 ne: 26-03-2009, 01:10:55
...................


pse nuk di te besh pyetje ti?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#92 ne: 26-03-2009, 01:24:10
sepse pyetjet duhen inspiruar,

ku eshte baza e inspirimit te pyetjeve

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#93 ne: 26-03-2009, 01:27:40
te korteksi ose subkorteksi  :D

mendon e ti keshtu?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#94 ne: 26-03-2009, 01:43:28
Koheve t fundit e kam lene mendimin... :D


Cfare tha Obama sot? :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull
chorri
#95 ne: 26-03-2009, 01:45:00
tha korteksi  LOL

mendon dhe ti kshu
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#96 ne: 26-03-2009, 01:50:14
jo mendon ndryshe ai mendon ne menyren arafatiste LOL LOL

po ti cka mendon?  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#97 ne: 26-03-2009, 13:51:05

mendoj qe jeta esht e bukur...

pse rrushi i kuq piqet 2 jave para rrushit te bardhe...?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#98 ne: 26-03-2009, 13:55:52
non lo so ca pyetje koti

kur piqet fiku?

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#99 ne: 26-03-2009, 13:57:57

kur i vjen koha m'duket...

po ti sdin ti pergjigjesh pytjeve te kota me pergjigje te kota...?

jo per gjo po ktu me duket rendsi kan pytjet sa te futesh ne teme siç duhet me u fut...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super