×

KORÇA

KORÇA

· 102 · 11038

 • Postime: 18
 • Gjinia: Femer
alvara
ne: 04-03-2005, 14:30:27
Pershendetje per te gjithe, vecanerisht per vajzat dhe djemte korcare.   :pafshim
« Editimi i fundit: 18-04-2005, 19:01:36 nga BESiM »

 • Postime: 2
KoRcArE_FoReVeR
#1 ne: 11-04-2005, 05:07:52
pershendetje bukurosh e bukuroshe ..ckemi si ja kaloni mire???  muwahzzzzzzzzzzzzzz z

 • Postime: 1666
 • Gjinia: Femer
Dirrtygirl
#2 ne: 29-04-2005, 08:49:43
hola te gjithe korcarë/eve

 • Postime: 3
 • Gjinia: Femer
KORCARE
#3 ne: 09-05-2005, 07:44:47
pershendetje te gjithe korcareve dhe korcareve kudo ku ndodhen neper bote

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#4 ne: 19-10-2005, 22:18:15
pershendetje juve cupkave dhe djemkave korcare kudo qe ndodheni ne cdo cep te botes! :) :) :)

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#5 ne: 03-11-2005, 10:36:06
pershendetje patriote

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
princesha
#6 ne: 06-11-2005, 23:15:40
ja ela e una ketu bashk me grupin :-[

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#7 ne: 07-11-2005, 02:05:03
Pershendetje Korca... qytet i serenatave dhe i poezise.

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#8 ne: 07-11-2005, 09:23:40
 ;) ;)hmmmmmm po shtohen patriotet ketej

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#9 ne: 07-11-2005, 09:33:31
Per mua, Korca eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi...
Korca, qytet i poeteve, qytet i te dashuruarve dhe qytet i perjetesise...
Respekte per Korcen dhe Korcaret ;)

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#10 ne: 07-11-2005, 09:38:15
hoooooo flm lol qe ke ket mendim po ti nga je..

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#11 ne: 07-11-2005, 09:40:04
Une jam nga Kumanova, Republika e Maqedonise.

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#12 ne: 07-11-2005, 10:09:52
kam shum miq nga maqedonia ketu ne chicago lol

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#13 ne: 07-11-2005, 10:11:53
Erdha edhe un me ne fund ti bei nje vizit Korcarve.
Si ju kam o Korcar?


Shorty tashti qe te erdha ne sofren tende hajde me qeras.
Se ma ke premtuar.  :P

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#14 ne: 07-11-2005, 10:28:07
HAHA LINA DHE KETEJ TI MI

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#15 ne: 07-11-2005, 10:32:51
Po kur me erdhi Shorty ne Soften e Vlores me tha me cfar do me qerasesh se erdha mike?  Edhe un e qerasa me ter ato gjera te mira.
Edhe ajo me th apo te vish tek sofra ime do te qeras edhe un me gjera te mira.
Tashti un po pres te qerasem.
Kam 30 minuta qe kam ardhur edhe ajo hic akoma nuk me ka dhen as nje got uij.

Shorty keshtu i pret miqt ti moi i fton edhe i le vetem.  Jojo:

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#16 ne: 07-11-2005, 11:26:18
PO me fal moj se nuk isha futur te kjo teme!
ohohohoho!
sa qejf kam ti qiras njerzit une!
po dale te pyes pak kete korcarin ketu se c'mendim ka!
he more me cfare do ta qerasim cupen se mezi e kemi?

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#17 ne: 07-11-2005, 11:27:12
hmmmmmmmmm me ca te duash mi

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#18 ne: 07-11-2005, 11:28:47
po he mo dhe ti tani se kot nuk te pyeta une!
si thua ti?
une i kam ca mendime po do i them ne fund si me e vogel qe jam!

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#19 ne: 07-11-2005, 11:33:16
jo mi jam un me i vogel...
po ajo me ca te qerasi ty i her

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer
LinaVL
#20 ne: 07-11-2005, 11:33:28
Qyqa nuk di me ca te me qerasi kjo mua.  :O

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#21 ne: 07-11-2005, 18:03:38
e gjeta vangjel........... :P
Lina!
ne fillim do te te jap njehere nje birra"KORCA" se jane me te mirat ne bote! ,apo jo mo korcari_USA?
pastaj po te pelqeu do e jap edhe nje tjeter,po te pelqeu akoma edhe me shume do te te jap edhe nje tjeter ,dhe po te te vazhdoje te te pelqeje do te te jap edhe dy te tjera edhe keshtu me rradhe derisa te te pime!!!!! LOL :D

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#22 ne: 07-11-2005, 20:20:05
haaa  shum mire  ajd gezuar lina e mir se na erdhe ketej nga lagjia jone..

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#23 ne: 07-11-2005, 20:27:42
hahahahh!
lere Linen se u pi fare!
hajde kush e mban ne kurriz tani... :P LOL LOL

 • Postime: 173
 • Gjinia: Mashkull
korcari_usa
#24 ne: 07-11-2005, 20:33:16
te dy me e cojm po he..