×
Hyrja
Profili

Te behesh i pasur duke fjetur

Te behesh i pasur duke fjetur

· 5 · 2309

  • Postime: 2416
  • Gjinia: Femer
eurogina
ne: 13-03-2008, 14:21:33
Te behesh i pasur duke fjeturNje student hollandez ka zbuluar menyre e fundit se si mund te fitohen para shume thjeshte: duke ndenjur ne krevat. Yde Van Deutekom, 22 vjec nga Zoetermeer, filmohet nga nje webcam 24 ore ne 24 ndersa ai eshte ne krevat. Deri tani jane bere me shume se 21 dite qe ai rri shtrire dhe ka fituar me shume se 9000$ nga reklamat qe ka ne website, fal vizitave qe merr cdo dite ne faqen e tij. Djaloshi Van Deutekom ka thene: “Te fle eshte hobi im dhe eshte e vetmja gje qe di te bej shume mire. Te gjithe me pyesin cfare dua te behem ne jete, por e vetmja gje qe deshiroj eshte te fle. Rri shtrire gjith diten, vetem kur duhet te bej dush dhe te shkoj ne tualet apo te marr ndonje gje per te ngrene ngrihem nga krevati. Kjo eshte gjithcka qe dua te bej, te rri ne krevat deri sa te jem shume i pasur”. Me shume se 450.000 persona deri tani kane vizituar faqen e tij te webit.

Une nuk po publikoj faqen e tij per te mos vazhduar ta bejme te pasur me vizitat tona, duke menduar qe ne bote ka njerez qe punojne nga mengjesi ne darke per te fituar as cerekun e parave qe ai ka fituar per 20 dite. Por me pak zgjuarsi dhe prakticitet mund t’ia arrini vet qellimit.

  • Postime: 13
  • Gjinia: Mashkull
blueboy77
#1 ne: 13-03-2008, 18:57:58
Hallall ketije djaloshit.Pse mos te fitoje kur mundet,fundja ai nuk e detyron me force askend qe te futet ne web sajtin e tije.
Shume thjeshte,bej ate qe di me se miri.

  • Postime: 7059
  • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 14-03-2008, 18:58:17
Po ky gjumin paska enderr  :D

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull
Dalber
#3 ne: 14-03-2008, 19:05:34
Ueueueueueu si sme ka vajt ne mendje mua. un e kam te zakonshme te fle mbi 24 ore :D :D

  • Postime: 7059
  • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 17-03-2008, 19:02:34
Ueueueueueu si sme ka vajt ne mendje mua. un e kam te zakonshme te fle mbi 24 ore :D :D

Po ti filloje punen, nuk eshte vone akoma  :D
 

Kush eshte njeriu me i pasur ne Shqiperi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 11:08:43
nga M A X
Kush eshte njeriu me i pasur ne bote?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 11:10:13
nga M A X
Si mund te behesh i pasur?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 09-04-2020, 15:48:37
nga M A X
Si te fitoj para duke luajtur?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 20:39:07
nga M A X
Klasifikimi i lajmeve (Shqip) duke përdorur Machine Learning

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 02-02-2020, 20:36:24
nga M A X