×

VIP-at Shqiptare

VIP-at Shqiptare

· 8 · 1843

 • Postime: 8
Bujk101
ne: 21-01-2006, 00:23:59
Vipat Shqiptar!

Si mendoni Ju

Ka metevertete VIP-a Shqiperia dhe kush eshte i/e preferuar i/e juaj dhe pse? ;)

 • Postime: 149
 • Gjinia: Femer
dorieta
#1 ne: 22-01-2006, 11:49:36
per mua me te vertet vipa ose ndryshe p.sh.r(rob shum te rendesishem) jane vetem politikenet. ndonje te vecant kshu skam dmth....

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#2 ne: 23-01-2006, 19:42:55
Per mua qdo person me rendesi eshte VIP

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer
Ami
#3 ne: 10-05-2006, 06:39:48
Pershendetje
Fjala VIP eshte pak fjale e madhe per shqiptaret e vegjel.
VIP-a ne shqiperi ka shume pak.
Per mendimin tim VIP eshte Ismail Kadare, VIP-a jane artistet qe na perfaqesojne neper bote, etj.
VIP-a nuk dua kurrsesi t'i konsideroj politikanet shqiptare :D :P, nuk mund t'a meritojne asnje kete fjale, per mendimin tim shumica e tyre jane injorante dhe te pagdhendur, prandaj nuk bejme dot perpara, sepse kemi vene gomere te na perfaqesojne.
Pershendetje edhe nje here uroj qe vipat ne shqiperi te shtohen.

 • Postime: 94
emiliatje
#4 ne: 03-02-2007, 03:03:15
Per mua nuk shume vipa ne Shqiperi.
Une do te permendja Inva Mula, Ismail Kadare,artistet e vjeter si Kadri Roshi,Tinka Kurti dhe te tjere qe nuk i mbaj mend per momentin.

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#5 ne: 12-07-2007, 06:54:15
VIP-a te vegjel gjen plot, por te medhenj jane pak. Edhe une tek keta (qe e meritojne me te vertete fjalen "VIP") do te permendja te madhin Ismail Kadare. Gjithashtu njerez si Vera Grabocka, Ardit Gjebrea, Dritero Agolli, Vace Zela, Yllka Mujo, Frederik Deda, Tefta Tashko Koco, Eno Koco, Elsa Lila, Ana Oksa, Inva Mulo, Margarita Xhepa, Ndricim Xhepa, Timo Flloko, Kadri Roshi, Sander Prosi, Tinka Kurti, Robert Ndrenika e te tjere si keta. Mund te them qe edhe pse Demokracia ka nxjerre shume me teper njerez ne pah e u ka dhene sadopak fame, ata ende nuk do i quaja VIP-a te mirefillte. Shqiperia ka plot njerez te njohur qe nga 2-3 spektaklet e bukurise e nga 5-6 festivalet qe organizon per vit, deri tek gazetaret e shumte te mbi 20 stacioneve televizive. Po vertet sa prej tyre do t'i rezistojne kohes vertet?! Sa prej tyre e meritojne vertet titullin e nje ylli dhe krenarine qe mbeshtet kete titull?! Per shembull Zajminen, Bleonen, Ledinen dhe Adelinen une nuk do i quaja dot VIPa. Showgirls dhe kengetare po, por VIPa, jo. Une e ketij mendimi jam, gjithsesi.

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 12-07-2007, 13:19:45
Frederik Deda

Kush eshte ky??
Apo ke dashe te thuash Ferdinand Deda ose Frederik Ndoci???

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#7 ne: 12-07-2007, 15:05:14
Kush është ky??
Apo ke dashe të thuash Ferdinand Deda ose Frederik Ndoci???

Po, kam dashur te them Ferdinand Deda. Oops, sorry.P.S. E Dashur Erlehte, hidhi nje sy pergjigjes aqe kam dhene tek tema jote "A di te vishet Rinia Shqiptare?!" dhe me thuaj sec mendon OK?!
 

Banesa tipike shqiptare e kohes se komunizmit

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 05-06-2020, 12:44:43
nga M A X
Sa para do të humbin këngëtarët shqiptarë këtë verë

Nisur nga InfoZRubrika VIP

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:29:08
nga InfoZ
Studim mbi lajmet e rreme në mediat shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 01-06-2020, 20:50:50
nga InfoZ
aktoret e filmave shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:47:15
nga InfoZ
filma shqiptare

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:44:35
nga InfoZ