Te Tjerat...

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Oldies, love songs, soundtracks, country music etj...

Pergjigje nga: dreamm, olti

Frank Sinatra

dreamm
23-11-2011, 22:38:49
Heret qenkan kujtuar. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
31-08-2011, 00:34:42

Harry Belafonte - The Best of

Ashtu sikurse The Platters edhe Harry Belafonte eshte nje nga zerat me te medhenj te muzikes se viteve '50-'70.Ne shqiparet, ose shumica prej nesh, s'kemi pasur rastin te njo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-08-2011, 15:24:32

The Platters

Ju ka rene ndonjehere rasti te degjoni ne ndonje film muzike, te ciles s'ia dini origjinen e se dini e kujt eshte? Zakonisht keto jane muzikante apo grupe te periudhes klasike te rock and roll-it. Nje nga keto eshte dhe The Platters, nje nga preferuarit e mi. Disa nga superhitet e The Platters m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
07-05-2011, 23:17:44

30 vjet më parë do të vdiste Bob Marley

30 vjet më parë, më 11 maj të vitit 1981, një kancer i mori jetën këngëtarit Bob Marley, që atëherë ishte vetëm 36 vjec dhe një yll planetar.Marley renditet në radhët e yjeve të muzikës botërore, bashkë me Elvis Presley dhe Beatles, mbretër të rock n’roll dhe muzikës pop.Pa të, historia e muzikë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-01-2009, 01:05:24

Zbulohet nje partiture e re e Moxartit

Dalin ne drite kompozime te reja te Moxartit.Ne France u interpretua per here te pare per publikun nje pjese e zbuluar ne vitin 2007, e cila ka qene pjese e koleksionit privat te lene nga kompozitori i madh.Partitura e panjohur me pare ishte krijuar per nje sherbese fetare dhe u gjet ne Nante.Nd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
hopsalasa73
10-12-2007, 23:11:41

Christmas 2007 Sections - All Christmas CD here

Slade - The Party Album320 Kbps + Cover
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


MR.DETI
14-11-2006, 19:15:51

SISTEMI BANKAR NE SERBI KUNDER KAMATES

ME SHUME DESHIRE PER APLIKIMIN E SISTEMIT "STOP KAMATES"Drejtori i keshillit drejtues "Sosijete zheneral banke" ne Serbi , Goran Pitic vleresoi nje politike te re monetare NBS qe do te sjellte deri te aplikimi i sistemit "Stop Kamates" neper banka..."Me shume ky sistem varet edhe nga ajo se sa N...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe