×
Hyrja
Profili

[Ndihme] Perdorim i Webcamera ne LapTop ANDROID

[Ndihme] Perdorim i Webcamera ne LapTop ANDROID

· 6 · 938

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 08-12-2011, 16:20:06
Pershendetje

Me duhet te komunikoj me disa miq te mi qe ndodhen jasht dhe perdorin LapTop me Android dhe smunden te instalojne as skype dhe as msn per faktin qe android me sa di un ka programet e veta, jane fillestar dhe sdin te gjejn.

Kam provuar tju tregoj ndonje chat ne fb nga ato me webkamera por me thon qe ju hapet fb si ne cel.

Mua me duhet dicka urgjente, momentale per sot pasi ashtu i kam ca pune qe duhet te me tregojn disa gjera ne kamer, nqs ka ndonje online qe mund te me ndihmoj ja di shum per nder :).

Thnx qe moret mundimin ta lexonit kete postim

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 08-12-2011, 16:48:43
Per Android duhen instaluar vetem programe nga Android Market. Psh Google+ per Android ka gjithashtu funksionin Hangaouts, qe me sa kam lexuar eshte shume i mire per komunikim me video. Me siguri duhet te kete dhe shume apps te tjere qe bejne punen e kerkuar. Thjeshte te vizitoje Android Market nga laptopi dhe te gjeje cfare i nevojitet. https://market.android.com/

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 08-12-2011, 16:51:07

  • Postime: 342
Dr0mAs
#3 ne: 08-12-2011, 17:08:25
spo i instalojn dot, me sa di un do te regjistrohesh per te perdor ato programe, nderkoh qe nje acc normal spo ben per ate pune

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 08-12-2011, 17:12:08
Si ore s'ben pune? Nje llogari google duhet per te aktiv ne Android Market.

  • Postime: 342
Dr0mAs
#5 ne: 08-12-2011, 17:31:47
un kam llogari ne google, perdor ate qe kam ADS dhe G+ por prap spo e instaloj dot. ja ta provoj 1 her prap.
 

Temjani dhe perdorim i tij ne shtepi

Nisur nga M A XRubrika Shtepia ime

Postimi i fundit 25-03-2020, 18:38:36
nga M A X
Si te bejme update Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 23:57:27
nga M A X
Si behet restart Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 21:04:30
nga M A X
Si te perdorim Omega 3?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:15:55
nga InfoZ
Si te perdorim Vajin e Kokosit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-03-2020, 13:15:31
nga InfoZ