×
Hyrja
Profili

(Sondazh) Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?

(Sondazh) Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?

· 6 · 1334

  • Postime: 22
erAldi1
ne: 06-06-2010, 11:12:55
Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?
1-Per lajme
2-Per video
3-Forum
4-Shkarkime
5-Argetim
6-Filma Online
7-Social Media

E kam bere ne kete forme sondazhin pasi pergjigjet jane te ndryshme.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 06-06-2010, 19:47:59

1-Per lajme - Balkanweb, Top Channel, Laj.me
2-Per video - Youtube (shqiptare qe te plotesoje nevojat s'ka)
3-Forum (ketu :) )
4-Shkarkime - Spara perdor te tilla faqe
5-Argetim (ketu :) )
6-Filma Online - Jo i interesuar per te tilla faqe
7-Social Media - Ketu dhe ne Facebook ndonjehere.

  • Postime: 227
babjusi
#2 ne: 06-06-2010, 20:42:44
1-Per lajme->Balkanweb, Shekkuli Online, Gazeta Panorama
2-Per video->You Tube, por jo shpesh.
3-Forum->Pervecse forumit tim, ketu te zeri si dhe te disa forume te huaja ku merrem me programim.
4-Shkarkime->Te forumi im.
5-Argetim->E njeta si nr 3
6-Filma Online->Nuk shikoj
7-Social Media->Nuk i perdor fare

  • Postime: 45
DardanH
#3 ne: 06-06-2010, 20:48:31
1-Per lajme - top-channel & telegrafi
2-Per video - youtube
3-Forum - nuk hyj shpesh ne forume, e ne rastet e rralla ben pjese dhe ZY
4-Shkarkime - nuk i perdori
5-Argetim - trillime.com, si dhe shkruaj ne google barcoleta :P
6-Filma Online - mosfli.tv
7-Social Media - twitter & FB (shqiptare asnje)

  • Postime: 171
  • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#4 ne: 06-06-2010, 23:41:00
1-Per lajme-Telegrafi.Com
2-Per video-Video.Blog.Al - YouTube
3-Forum - WM.AL Zeriyt.Com
4-Shkarkime - Zbavitu.Net
5-Argetim -telegrafi.com/Fun
6-Filma Online - TvShqip.Info
7-Social Media - Facebook, Top.Al

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#5 ne: 06-06-2010, 23:46:22
OK po shkruaj edhe une :D


1-Per lajme --- Shqiperia.com,koha.net
2-Per video --- Youtube (shqiptare sbesoj)
3-Forum --- ZeriYt!
4-Shkarkime --- Google (shqiptare  hmmmmm:)
5-Argetim --- Ketu, wm.al
6-Filma Online --- mosfli.tv
7-Social Media -- Twitter & Facebook


Ka dhe shume faqe te tjera shqiptare qe vizitoj po keto i shkruajta qe i vizitoj cdo dite1