(Sondazh) Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

(Sondazh) Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?

(Sondazh) Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?

· 6 · 1408

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

ne: 06-06-2010, 11:12:55
Cilen nga faqet shqiptare perdorni me shume?
1-Per lajme
2-Per video
3-Forum
4-Shkarkime
5-Argetim
6-Filma Online
7-Social Media

E kam bere ne kete forme sondazhin pasi pergjigjet jane te ndryshme.

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-06-2010, 19:47:59

1-Per lajme - Balkanweb, Top Channel, Laj.me
2-Per video - Youtube (shqiptare qe te plotesoje nevojat s'ka)
3-Forum (ketu :) )
4-Shkarkime - Spara perdor te tilla faqe
5-Argetim (ketu :) )
6-Filma Online - Jo i interesuar per te tilla faqe
7-Social Media - Ketu dhe ne Facebook ndonjehere.

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#2 ne: 06-06-2010, 20:42:44
1-Per lajme->Balkanweb, Shekkuli Online, Gazeta Panorama
2-Per video->You Tube, por jo shpesh.
3-Forum->Pervecse forumit tim, ketu te zeri si dhe te disa forume te huaja ku merrem me programim.
4-Shkarkime->Te forumi im.
5-Argetim->E njeta si nr 3
6-Filma Online->Nuk shikoj
7-Social Media->Nuk i perdor fare

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 06-06-2010, 20:48:31
1-Per lajme - top-channel & telegrafi
2-Per video - youtube
3-Forum - nuk hyj shpesh ne forume, e ne rastet e rralla ben pjese dhe ZY
4-Shkarkime - nuk i perdori
5-Argetim - trillime.com, si dhe shkruaj ne google barcoleta :P
6-Filma Online - mosfli.tv
7-Social Media - twitter & FB (shqiptare asnje)

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 06-06-2010, 23:41:00
1-Per lajme-Telegrafi.Com
2-Per video-Video.Blog.Al - YouTube
3-Forum - WM.AL Zeriyt.Com
4-Shkarkime - Zbavitu.Net
5-Argetim -telegrafi.com/Fun
6-Filma Online - TvShqip.Info
7-Social Media - Facebook, Top.Al

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 06-06-2010, 23:46:22
OK po shkruaj edhe une :D


1-Per lajme --- Shqiperia.com,koha.net
2-Per video --- Youtube (shqiptare sbesoj)
3-Forum --- ZeriYt!
4-Shkarkime --- Google (shqiptare  hmmmmm:)
5-Argetim --- Ketu, wm.al
6-Filma Online --- mosfli.tv
7-Social Media -- Twitter & Facebook


Ka dhe shume faqe te tjera shqiptare qe vizitoj po keto i shkruajta qe i vizitoj cdo dite1

Temat e fundit