×
Hyrja
Profili

10 punet tuaja!

10 punet tuaja!

· 8 · 1443

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
ne: 25-04-2009, 19:52:49
Mendoj se pjesa derrmuese e webmasterve qe marrin pjese ketu jane me eksperience shume vjecare.
Ne keto vite qe ushtroni 'profesionin' webdesinger & development cilat nga 10 punet tuaja do veconit ?

Normalisht si nismetar i kesaj teme po pergj une i pari.

Disa nga punet  e mija qe vertet me pelqejne jane.

1 http://www.akpadesign.gr   Flash | Mobileri

2 http://www.e-anakainiseis.gr   Authoring & Programim | Riksonstruksione te pergjitheshme

3 http://Orgesa-zaimi.com Flash | Kengetare ne shqiperi

4 http://everest-hair.com  Ajax | Parukeri

5 http://www.columbiaadvertising.gr Flash | Sherbime grafike

6 http://www.seat.gr  Authoring | Dega seat per Greqin

7 http://amfiktionia.org   Authoring | Organizate per te rinjte e ballkanit

8 http://www.alphaktimatiki.com  Programimi | Real Estate

9 http://dimosthenopoulos.waterg8.gr Authoring & Programim | Dietolog

10 http://shqiperia.gr  Idea | Faqe per emigrantet ne Greqi

 • Postime: 577
Freedom Overdose
#1 ne: 25-04-2009, 22:31:53
ajo e para qeka me flashden xml site mos gabohem :)
anyway shum nice eshte

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#2 ne: 26-04-2009, 00:17:42
ajo e para qeka me flashden xml site mos gabohem :)
anyway shum nice eshte

Po tamam flashden eshte..
por e blere rregullisht :)

 • Postime: 89
Andy
#3 ne: 26-04-2009, 00:20:30
Shume te bukura jane edhe pse personalisht keto faqet flash nuk para me pelqejne pasi jane pak praktike per userat e thjeshte...gjithses i komplimente. Gjeja qe me pelqeu me shume ishte ajo "menu" ke faqe 8 ne flash ne mos gaboj. e ke bere vete apo e ke gjet te gatcme?

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#4 ne: 26-04-2009, 00:56:35
E ka bere nje bashkpuntor imi flash.
Une sdi action script , jam ne hapat e para me sakte. Thjesht bej editime te vogla

 • Postime: 26635
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 26-04-2009, 01:02:27
Bravo qe ke arritur te besh klient Seat, qe eshte nje nga prodhuesit e medhenj te makinave. Kjo do te thote shume. Vetem se faqja per momentin nuk hapet, sepse isha shume kurioz ta shihja.

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#6 ne: 26-04-2009, 02:01:15
M A X , ato qe skane poshte Design by Www.nipastudio.com nuk jane klientet e mij, une thjesht kam bere punen por nuk dukem ne asnje vend ..

faqe eshte kjo http://www.seat.gr


Tesimin  e bej ketu http://seat.waterg8.gr/

Jam duke punuar me te nejten firme edhe per citroen.gr

Firma e pergjitheshme http://makris.waterg8.gr

Faqe e citroen http://citroen.waterg8.gr Ketu bej vetem authoring dhe programimin. Flashin dhe grafikat me vijne te gateshme. Pra kthej layoutin ne  css dhe  i ngarkoj scriptin qe perdor.

 • Postime: 71
 • Gjinia: Mashkull
OXODesign
#7 ne: 28-04-2009, 10:09:07
Po ja filloj dhe une te vendosi disa nga punet e mija.

1. Albaner.no (Shqiptaret ne Norvegji)
2. Rinia Shqiptare ne Norvegji
3. NOAS (Organizata per te drejtat e azylantve ne Norvegji)
4. Dønski vgs (Shkoll e mesme shtetrore me fokus ne ski)
5. Dafina Zeqiri (Faqja personale e saj)
6. Fagtorget (Faqe per nje kompani norvegjeze, te punuar ne team).
7. Nettby Community (Faqja community, nje nder me te vizituarat ketu ne norvegji me me shume se 700 000 perdorues unik nese sgaboj. Dhe ne kete kemi punuar ne team se bashku me 3 programues tjer, tash nuk punoj me ketu).
8. Yoda Upload (Faqe ngarkimi per nje nga klientet e mij te lidhur me LDAP (Active Directory).

Dhe shume aplikacione tjera qe sben ti permend.

Ju pershendes dhe shpresoj tju pelqejn