Zeri.tech - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zeri.tech("Forumi Shqiptar i Teknologjise!")

12:51
28-10-2013, 12:50:01

Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor

Nexus 5 i bardhë i Google mund të lançohet më 1 nëntor      Nexus 5 nuk ka qenë telefon edhe aq misterioz, pasi kemi parë fotografi, një video të zbuluar dhe pamje të produktit të cilat ishin publikuar aksidentalisht në Google Play, kështu që është e drejtë të thuhet që ne e dim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
28-10-2013, 04:50:01

IOS vlerësohet si sistemi me rrtijen më të shpejtë, por Android vazhdon të sundojë

IOS vlerësohet si sistemi me rrtijen më të shpejtë, por Android vazhdon të sundojë      Sipas GlobalWebIndex, iOS është sistemi operativ mobil që ka pësuar rritjen më të shpejtë gjatë vitit 2013 duke marrë parasysh se në tremujorin e parë të këtij viti përdoruesit e iPhone zotër...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
28-10-2013, 04:50:01

12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous

12 vjeçari pranon që ka sulmuar faqet qeveritare për Anonymous      Një 12 vjeçar në Montreal u vetëshpall fajtor për thyerjen e disa uebfaqeve të qeverisë dhe policisë në emër të grupit të hakerëve Anonymous, raporton Toronto Sun. Sidoqoftë, sulmet nuk ishin të motivuara politi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 20:50:02

Tweet7 thjeshton Twitter-in me një ndërfaqe të përshtatshme në iOS 7

Tweet7 thjeshton Twitter-in me një ndërfaqe të përshtatshme në iOS 7      iOS: Keni aq shumë mundësi për të zgjedhur një klient të Twitter-it për iOS 7, sa që mund të mendonit se zhvilluesit nuk kanë më hapësirë për të shtuar ndonjë gjë tjetër. Sidoqoftë, Tweet7 ka gjetur një ll...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 20:50:02

Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera

Galaxy Gear do të jetë i përshtatshëm edhe me S3, S4 e shumë pajisje të tjera      Ora inteligjente e Samsung-ut, Galaxy Gear, ishte raportuar fillimisht se do të funksiononte vetëm me Galaxy Note 3, por kjo gjë do të ndryshojë shumë shpejt. Samsung ka lajmëruar se ora do të jet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 20:50:02

Si të rigjeni të dhënat e humbura nga formularët online nga shfletuesi juaj

Si të rigjeni të dhënat e humbura nga formularët online nga shfletuesi juaj      Të gjithëve mund të na ketë ndodhur të paktën njëherë. Teksa kishim plotësuar deri në fund një formular online, padashje shtypëm butonin e kthimit prapa kur në fakt donim të fshinim një pjesë teksti...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 20:50:02

Makinat që ngasin veten mund të shpëtojnë më tepër se 21 700 jetë dhe 450 miliardë $ në një vit

Makinat që ngasin veten mund të shpëtojnë më tepër se 21 700 jetë dhe 450 miliardë $ në një vit      A e dini se 90% e aksidenteve automobilistike ndodhin për shkak të shoferëve? Është kjo arsyeja pse mendohet dhe parashikohet se makinat automatike, të cilat janë në gjendje të n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 12:50:02

Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët

Drejtori i NSA-së kërkon që më të mos publikohen dokumente nga gazetarët      Reporterët duhet të ndalojnë “shitjen” e dokumenteve të Agjencisë Kombëtar të Sigurisë, thotë, gjenerali amerikan Keith Alexander, në një intervistë të incizuar me blogun e Departamentit të Mbrojtjes, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
27-10-2013, 12:50:02

Facebook ka vendosur të shtyjë lançimin e video-reklamave deri në vitin 2014

Facebook ka vendosur të shtyjë lançimin e video-reklamave deri në vitin 2014      Para disa muajsh Facebook ka prezantuar planet e lançimit të video-reklamave për reklamuesit. Së fundmi është raportuar se kompania do të shtyjë lançimin e tyre deri në në vitin 2014. Sipas faqes s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 22:50:01

Chrome, më i përdorur se Firefox, IE dhe Opera së bashku, në mobile dhe desktop

Chrome, më i përdorur se Firefox, IE dhe Opera së bashku, në mobile dhe desktop      Firma analitike Shareaholic, publikoi këtë javë të dhëna në lidhje me përqindjen e përdorimit të shfletuesve për vitin 2013 (deri tani). Shifrat janë të shumta dhe jo të gjitha do të përmenden n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 22:50:01

Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët

Android 4.4 Kita Kat mund të ketë në fokus televizorët      Sipas raportimeve të agjencisë koreane të lajmeve ETNews, versioni i përditësuar Android 4.4 Kit Kat mund të ketë si qëllim përmirësimin e mënyrës së komunikimit midis televizorëve dhe pajisjeve të tjera që funksionojnë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 22:50:01

Aplikacioni Seene realizon fotografi 3D në iPhone

Aplikacioni Seene realizon fotografi 3D në iPhone      Seene, një aplikacion pa pagesë i zhvilluar nga ndërmarrja e teknologjisë Obvious Engineering, përdor “teknologjinë e rikonstruktimit të skenave” për t’i dhënë pajisjes iPhone mundësinë për të kapur fotografi në 3D. Ndonëse ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 22:50:01

PHP.net është komprometuar dhe përdorur për të sulmuar vizitorët

PHP.net është komprometuar dhe përdorur për të sulmuar vizitorët      Vizitorët e faqes zyrtare të gjuhës programuese PHP gjatë ditëve të fundit mund të kenë infektuar kompjuterët e tyre me sulme keqdashëse. Hakerët kanë arritur që të fusin kodin keqdashës JavaScript në një sked...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 22:50:01

Infografik: Kumari online në shifra

Infografik: Kumari online në shifra      Kumari online përbën një ndër sektorët që po rriten me më shumë shpejtësi në botë. Njerëzit tashmë mund të kryejnë pjesën më të madhe të punëve në smartfon apo tablet dhe një prej tyre mund të jenë edhe lojërat me …...            

12:51
26-10-2013, 14:50:02

Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store

Paketa iWork e Apple ofrohet pa pagesë për shkak të një gabimi në Mac App Store      Sipas një raportimi, paketa iWork e Apple, rivalja në treg e paketës Office të Microsoft-it, është bërë së fundmi subjekt i një gabimi në Mac App Store që ka mundësuar përdorimin pa problem të k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 14:50:02

Fireweb, smartfoni i parë i LG-së me Firefox

Fireweb, smartfoni i parë i LG-së me Firefox      LG sapo ka lançuar smartfonin e parë me sistemin operativ Firefox. Ai mban emrin Fireweb dhe është prezantuar gjatë kësaj jave. Pajisja ka ekran 4 inç dhe operon me sistemin e zhvilluar nga Mozilla. Deri tani, sistemi gjendet edh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 14:50:02

A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone

A do ta blinit një kapak floriri prej 38 000 $ për iPhone      Askush nuk e ve në dyshim se iPhone konsiderohet si një “pajisje luksi”, veçanërisht në tregje si ato aziatike. Por kjo nuk i ka penguar dizajnerët që të mendojnë se si ta bëjnë edhe më luksoz iPhone-in duke dekoruar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 14:50:02

Përditësohet Facebook Home për Android

Përditësohet Facebook Home për Android      Facebook ka lançuar një përditësim të aplikacionit për Android ku ka vendosur të shtojë publikime të Flickr, Pinterest, Tumblr dhe Instagram në ndërfaqen kryesore të Facebook Home. Shtimi i këtyre përmbajtjeve sociale është aplikuar pë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
26-10-2013, 14:50:02

Analistët parashikojnë: Së shpejti në treg, iPad Pro, më i fuqishëm dhe më i madh

Analistët parashikojnë: Së shpejti në treg, iPad Pro, më i fuqishëm dhe më i madh      Kanë kaluar vetëm disa ditë që kur Apple lançoi iPad-ët e rinj, por analistët parashikojnë se ndryshimi i emrin për iPad-in e fundit është një shenjë e ndryshimeve që do të vijnë nga gjigandi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 22:50:02

Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit

Google po teston reklamat me imazhe gjatë kërkimit      Disa prej përdoruesve të Google mund të kenë vënë re ikona të mëdha reklamuese tek maja e faqes kur iu kanë dal rezultatet e kërkimit. Synrgy, një iniciativë marketingu online, zbuloi një foto të sponsorizuar të Southwest A...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 22:50:02

Pew: 47% e përdoruesve amerikanë të Facebook-ut i marrin lajmet nga rrjeti social

Pew: 47% e përdoruesve amerikanë të Facebook-ut i marrin lajmet nga rrjeti social      Fakti që Facebook-u është rrjeti më i madh social në botë, me mbi 1.15 miliardë përdorues, nuk është më surprizues. Kjo e bën atë një ndër platformat e preferuara për të marrë lajmet e fundit....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 22:50:02

Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh

Edhe Surface Pro 2 është pothuajse e pamundur ta riparosh      Nëse blini një Surface Pro 2, as mos e shkoni ndër mend ta riparoni, sepse sipas iFixit, është po aq e vështirë ta bësh këtë gjë sa edhe me versionin e parë. Grupi, i cili është i njohur për hapjen …...            
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 22:50:02

Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit

Instagram tregon se si do të ngjajnë reklamat brenda aplikacionit      Të enjten, Instagram zbuloi se si do të duken reklamat brenda aplikacionit ne momentin që do të jenë zyrtarisht pjesë e tij. Kompania e zotëruar tashmë nga Facebook-u po punon me kujdes dhe do t’i përfshijë a...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 14:50:02

Apple fiton betejën gjyqësore për patentat e Wi-LAN

Apple fiton betejën gjyqësore për patentat e Wi-LAN      Një gjykatë federale në Teksas konstatoi që Apple nuk kishte shkelur një patentë në lidhje me teknologjitë e komunikimit CDMA dhe HSPA të cilat posedohen nga ndërmarrja Wi-LAN. Gjykata po ashtu gjatë të mërkurës gjeti që d...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 14:50:02

Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë

Tableti gjigand i Microsoft-it në qendër të Londrës: Mbi 5 metra i lartë      Vetë tabletin Surface mund ta pëlqeni ose jo, për shkak se nuk është ndër më të lehtët apo më të hollët në treg, por kjo nuk e ka penguar aspak Microsoft-in ta shfaqë atë në mes të Londrës, me një …......
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 14:50:02

Aktori Bryan Cranston reklamon iPad-in e Apple

Aktori Bryan Cranston reklamon iPad-in e Apple      Anëtari më i ri i familjes së iPad-ëve të Apple, Air më i shpejt dhe më i hollë, është mirëpritur nga ndërmarrja me një reklamë të re të paraqitur gjatë ngjarjes së të martës. Ylli i videos prej një minute …...            

12:51
25-10-2013, 14:50:02

NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë

NSA ka përgjuar 35 liderë botërorë      Sipas një dokumenti të lëshuar nga ish – kontraktuesi i Agjencisë Kombëtare të Sigurisë, Edward Snowden, i cili këtë dokument e zbuloi për gazetën The Guardian, SHBA ka përgjuar bisedat telefonike të 35 liderëve botërorë. Emrat e liderëve ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 14:50:01

Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve

Samsung raporton 26 % rritje në fitime, paralajmëron ngadalësim të shitjeve të smartfonëve      Samsung raportoi që përfitimet e veta gjatë tremujorit të tretë u rritën me 26 për qind në 10.6 trilionë uonë (rreth 9.6 miliardë dollarë), por paralajmëroi që shitjet e smartfonëve t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
25-10-2013, 06:50:02

BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android

BBC iPlayer arrin në 20 milionë shkarkime në iOS dhe Android      BBC ka qenë duke bërë përditësimin e produkteve të veta dixhitale së fundi, me lëshimin e shërbimit për muzikë Playlister dhe BBC Store, por sot ka marrë kohë për të shënuar një arritje të aplikacionit iPlayer, i ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 22:50:02

Surface Pro 2 eshtë si një PC i vërtetë

Surface Pro 2 eshtë si një PC i vërtetë      Sa prej jush kanë një tablet? Pothuajse të gjithë. Sa prej jush kanë një tablet ku mund të punohet me Photoshop-in e plotë? Menjëherë, numri ulet në mënyrë drastike dhe mbeten ndoshta vetëm ata që kanë një tablet jo-ARM me …...       ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 22:50:01

A është e mundur që iOS 7 të jetë krijuar në Microsoft Word (Video)

A është e mundur që iOS 7 të jetë krijuar në Microsoft Word (Video)      Në internet, në fillim të kësaj javë është paraqitur një video disi e pazakontë. Nëse i besohet krijuesit të kësaj videoje, ikonat dhe të gjitha elementët e sistemit të ri operativ të Apple të quajtur iOS 7...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 22:50:01

Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb

Google teston një opsion të ri për të ndihmuar prindërit të sigurojnë aktivitetin e fëmijëve në ueb      Në blogun zyrtar të Google Chrome është njoftuar se ekipi zhvillues i shfletuesit Chrome ka në plan lançimin e një opsioni të ri të kontrollit prindëror të quajtur “Përdorues...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 22:50:01

CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë

CEO i LinkedIn: Të qenurit mobil është e ardhmja e kompanisë      Jeff Weiner, shefi ekzekutiv i LinkedIn, parashikon se bota mobile do të luajë një rol shumë të rëndësishëm në të ardhmen e kompanisë. Weiner është shprehur se pret që në vitin 2014, 50% e vizitorëve unikë të Link...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 22:50:01

Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime

Tim Cook: App Store arrin në 1 milion aplikacione, iOS 7 për 5 ditë 200 milion shkarkime      Rreth 5 vjet pas lançimit për herë të parë të Apple App Store, numri i aplikacioneve në të ka arritur deri në 1 milion. Ky rekord i ri i dyqanit on line të aplikacioneve është zbuluar n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 14:50:02

Së shpejti Chrome aktivizon opsionin e bllokimit të faqeve të caktuara në internet

Së shpejti Chrome aktivizon opsionin e bllokimit të faqeve të caktuara në internet      Google është duke paraqitur mundësinë për të kontrolluar se çfarë do të shfaqë shfletuesi i vet Chrome me një veçori të re të quajtur “përdoruesit e mbikëqyrur”. Sikur Kid’s Corner në Windows...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 14:50:01

Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan

Yahoo urdhërohet të përdorë kërkimin e Microsoft-it në Hong Kong dhe Tajvan      E nënshkruar në vitin 2010, Aleanca 10 vjeçare e Kërkimit mes Microsoft-it dhe Yahoo-së ishte supozuar që të tejkalonte qëndrimin e fuqishëm të Google në reklamat e kërkimit. Por marrëveshja që atëh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 14:50:01

LinkedIn prezanton shërbimin e ri Intro dhe disa përditësime të aplikacioneve mobile

LinkedIn prezanton shërbimin e ri Intro dhe disa përditësime të aplikacioneve mobile      Gjatë një konference për shtyp ditën e mërkurë në San Françisko, rrjeti social profesional LinkedIn prezantoi versionin e ri të aplikacionit të vet për iPad, përditësimin e aplikacionit Pul...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 14:50:01

Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave

Përditësimi i sistemit Blackberry 10.2 gati për përdoruesit gjatë kësaj jave      Blackberry ka detajuar lançimin e versionit të përditësuar të sistemit operativ 10.2. Përditësimi do të aplikohet gjatë kësaj jave ndaj pajisjeve Blackberry Z10 ose Q10. Kjo periudhë kohore në fakt...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
24-10-2013, 14:50:01

Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së

Samsung gjobitet për dëmtim të imazhit të HTC-së      Samsung është dënuar me 340 mijë dollarë në Tajvan, pasi ka shkelur rregullat e tregtisë së drejtë duke përdorur një fushatë në internet që lavdëronte pajisjet e veta, ndërsa i “përqeshte” ato të kundërshtarit HTC. Associated...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-10-2013, 22:50:02

Si mund të largoni ose ndërroni shigjetën e kopjes së ikonës në Windows

Si mund të largoni ose ndërroni shigjetën e kopjes së ikonës në Windows      Kopjet e ikonave të programeve në desktop (ose kudo tjetër) janë zakonisht të treguara nga një shigjetë e vogël në këndin e majtë poshtë ikonës. Një mjet i ri i quajtur Windows Shortcut Arrow Editor iu ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
10-10-2013, 22:50:02

Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë

Si u bë Instagram në tri vite një ndër shërbimet më të fuqishme në botë      Para tri viteve, Kevin Systrom dhe kolegu i tij Mike Krieger lançuan shërbimin të cilin e quajtën Instagram dhe me këtë rast ndryshuan kuptimin e fotografisë dhe përdorimin e saj. Instagram sot është bë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-10-2013, 14:50:02

Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës

Raporti i ITU-së: Shqipëria me progress të theksuar dhe çmime të ulëta shumë afër Evropës      Brezi i gjërë në smartfonë dhe tabletë është shndërruar në segmentin që po rritet më shpejt në tregun e ICT-së, sipas raportit vjetor të ITU-së (Unionit Ndërkombëtar të Telekomunikacio...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-10-2013, 14:50:02

Pay Pal prezanton një metodë të re pagese

Pay Pal prezanton një metodë të re pagese      Në përpjekje për të shtrirë biznesin e vet edhe në dyqanet fizike përveç atyre on line, Pay Pal ka vendosur të prezantojë një mënyrë të re pagese që konsiston në përdorimin e një aplikacioni në vend të kartave të kreditit …...      ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
09-10-2013, 14:50:02

Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar

Samsung prezanton Galaxy Round, smartfonin e parë me ekran të lakuar      Samsung gjatë muajit të kaluar “ngacmoi” audiencën e gjërë me disa plane për të lëshuar një pajisje me ekran të lakuar me një deklaratë për shtyp dhe të mërkurën kompania koreane zbuloi pajisjen: quhet Gal...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
08-10-2013, 22:50:04

78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik)

78 % e përdoruesve të Twitter-it ndodhen jashtë SHBA-së (Grafik)      Përdoruesit ndërkombëtar të rrjetit social Twitter po rriten me përmasa tejet të mëdha. Që nga viti 2010, përdoruesit botëror të Twitter-it janë rritur me 745 %, nga 20 milionë në 169 milionë përdorues. Baza e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
07-10-2013, 22:50:03

Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View

Taj Mahal dhe 99 vende të tjera të trashëgimnisë indiane vijnë në Street View      Nëse ju rastis të vizitoni Indinë gjatë këtyre javëve të ardhshme, mos u shqetësoni kur të shihni njerëz që ecin lart e poshtë me një çantë shpinë dhe një kamer të madhe. Duke filluar nga Taj Maha...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
06-10-2013, 14:50:03

Susan Bennet, aktorja që qëndron pas zërit të Siri-t

Susan Bennet, aktorja që qëndron pas zërit të Siri-t      Kur Susan Bennett vendosi të regjistronte disa pjesë të caktuara me zërin e saj për një klient të panjohur anjëherë nuk e kishte menduar se ky zë do të bëhej i famshëm në gjithë botën. Susan Bennet është personazhi që ….....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe