×
Hyrja
Profili

Zerion.tech("Forumi i Teknologjise!")


banned tiktok ndalimi tiktokut.jpg


dark web interneti erret webi.jpg
M A X
08-05-2020, 22:39:30
Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Tech

Ju ka rene rasti qe te jeni ne nje mbledhje, apo ne klase, apo ne cdo situate tjeter, kur keni marre shenime me dore dhe keto shenime pastaj duhet t'i hidhni ne kompjuter. Tani eshte bere shume me e lehte dicka e tille duke perdorur Google Lens, teknologjine e Google, e cila mundeson gjetjen e i...

Screenshot_20200210-194745.jpg

Screenshot_20200203-142453__01.jpg

M A X
09-01-2020, 16:26:15
Airpods nga Apple

Tech

 

WhatsApp-Down.jpg
M A X
22-12-2019, 23:27:59
"Big brother" eshte kinez

Tech

 

voice-assistants asistente virtuale.jpgM A X
19-11-2019, 20:48:54
Rikthehet Motorola Razr

Tech

 
M A X
06-11-2019, 21:27:16
Edge Chromium vjen me 15 janar

Tech

 

M A X
22-10-2019, 21:47:21
Firefox 70

Tech

 

M A X
15-10-2019, 22:55:50
Pixel 4 / 4 XL

Tech
M A X
08-10-2019, 00:59:52
Surface Duo nga Microsoft

Tech

Duket dicka super cool.

M A X
08-10-2019, 00:56:17
Threads nga Instagram

Tech

 
M A X
03-07-2019, 12:23:58
Historia e Apple Inc

Tech

 

Poshnjari
16-06-2019, 15:23:26
PDF Compressor falas

Tech

Kush eshte i interesuar per program per te kompresuar skedarë pdf mund ta mari falas tek PDF Compressor free download


Poshnjari
09-06-2019, 21:12:52
Instaloni versionin e fundit iOS 13

Tech

Per ata që duan të provojne versionin e fundit iOS videoja e me poshtme e shpjegon.

M A X
09-06-2019, 21:08:10
Algoritmet dhe demokracia

Tech

 

M A X
28-05-2019, 09:53:48
Internet of Things (IOT)

Tech

 


Faqe: [1] 2 3 4 5 6 ... 12
  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board