3 forume qe një webmaster duhet te njohe - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

3 forume qe një webmaster duhet te njohe

3 forume qe një webmaster duhet te njohe

· 1 · 1301

  • Postime: 28220
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 05-07-2008, 12:58:34
Normalisht te gjithë ne e fillojme nga zeroja. Mbaj mend kur fillova ne fillim , për çdo paqartesi qe kisha kerkoja ne Google. Unë po ju listoj poshte 3 faqe ne internet (anglisht) qe vërtetë do ndryshojnë jetën tuaj si webmaster

1. Digital Point http://forums.digitalpoint.com/

Atëherë nëse nuk keni dëgjuar , Digital Point është forumi me i madh për webmastera ne botë. Ne kte forum gjenden me shumë se 100,000 te rregjistruar dhe 24 ore ne ditë ka tema nga me interesantet. Atje mund te gjesh webmastera te rinj por mund te gjesh edhe webmastera qe bëjnë nga $50,000 ne muaj. Është gjithashtu vendi ideal nëse keni dëshirë te shisni forume , faqe apo ndonjë sherbim tuajin

2. NamePros http://www.namepros.com/

NamePros është forumi i parë i Domeine ne botë. Ne kte mënyrë te gjithë ata qe merren me biznesin e domeine (shitje & blerje) gjenden pikërisht tek NamePros. Është një komunitet shumë mikprites , ndryshe nga DP qe mund të kesh veshtirese vetëm e vetëm se je i ri dhe pa repucation

3. SitePoint http://www.sitepoint.com

SitePoint është vendi ku bëhen shitjet dhe bljerjet me te mëdha te faqeve ( http://www.sitepoint.com/marketplace ). Kane një market te gjerë ku mund te shesesh gati çdo gjë (në lidhje me webmastera). Vërtetë kushton pak ($20 për të hapur një teme) por ama ja vlen pasi shumica e Big-eve e përdorin dhe shitja e faqes tënde mund te bëhet brenda 24 oresh.

Nga Olgi Zenullari
http://www.albseo.com/showthread.php?t=11

Temat e fundit