Zeri.tech - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zeri.tech("Forumi Shqiptar i Teknologjise!")

M A X
12-02-2011, 01:40:27

The Huffington Post shitet për 315 miljonë USD

The Huffington Post, blogu i famshëm politik i krijuar nga Arianna Huffington, Kenneth Lerer dhe Jonah Peretti në vitin 2005, u ble të hënën nga AOL për 315,000,000 USD. The Huffington Post mb...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: SABION, driniluka, OnlineBP

Si te bej faqen time te popollarizuar ne internet?

SABION
11-02-2011, 19:46:33
**********
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

sh2dow
10-02-2011, 01:44:27

Fjale qe mbase nuk ua dime kuptimin

http://www.websters-online-dictionary.org/Me flani nuk dija si tja vendoja titullin keti artikulli, ndoshta dikush e ka postuar edhe me heret ket faqe, besoj se prej emrit e kupton...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, alma toli, TiRoNci_MiZeRje

Facebook do mbyllet!? E vertete kjo???

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-01-2011, 01:04:58

HTML 5 me logo zyrtare

HTML 5 (w3c.org) kane botuar logon zyrtare te HTML 5. Botimi i kesaj logoje nuk eshte gje tjeter vecse nje hap per te nxitur sa me pare perdorimin e kesaj gjuhe pershkrimi qe eshte shume me e fuqishme se paraardheset e saj.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
05-01-2011, 23:55:33

Sa veshtire te jesh shqiptar ne internet

Shqiperia ne kohen e internetit, me letra si ne kohen e Baba Qemos.Jetojme ne epoken dixhitale. Jetojme ne nje vend ku ne cdo lagje a pallat ka te pakten 2 internet kafe. Jetojme ne nje kohe kur nxenes, studente e punonjes te administrates argetimin, informacionin dhe kontaktet i kane me se shum...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, Konjaku, UrL

Vizionplus.tv - joaktive

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: sh2dow, Syrgjyn, Dard1

A ju hapet Qyfyre.com?

sh2dow
15-12-2010, 18:50:19
as mua sme hapet
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
09-12-2010, 10:47:32

Ndiqni LeWeb'10 live online

LeWeb'10 eshte konferenca me e rendesishme per teknologjite informatike ne Europe. Diten e sotme mund ta ndiqni live online.[html]


 
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-11-2010, 00:09:37

Konsumatoret perdorin makinat e kerkimit per te gjetur produkte online

Sipas nje studimi te kryer nga http://www.atg.com/ nje firme qe zhvillon software komerciale, shumica e konsumatoreve perdorin makinat e kerkimit per te gjetur produkte online dhe shume here me pak rrjet...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: epoxi, whitesnake, besart

Shitet KosoftAds

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
30-09-2010, 11:37:51

Pronaret e Google donin ta shisnin ate per vetem 750 mije USD

Ne konferencen qe ka zhvilluar TechCrunch keto dite ne San Francisco kane dale ne drite dhe disa fakte interesante.Keshtu nje nga pronaret e

M A X
22-09-2010, 01:10:07

Top 100 Blogjet sipas Technorati.com

Technorati.Com eshte direktori dhe makine kerkimi per blogjet anembane internetit. Technorati ka gjithashtu dhe nje liste me blogjet me te medha dhe me te popullore ne internet.Renditja eshte ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe