×
Hyrja
Profili

Zerion.tech("Forumi i Teknologjise!")M A X
ne: 29-07-2008, 01:27:45
Lojra falas per faqen tuaj

Tech

Me poshte keni nje liste me 9 lojra ne kod html te gatshme per t'u marre dhe vendosur ne cdo pjese te faqes tuaj. Kjo menyre eshte ideale per ata qe kane faqe te vogla personale, apo dhe per komunitete, ku keto lojra mund t'ua embelsojne kohen e lire anetareve.Ketu eshte nje pjese e vogel e lojr...

Pergjigje nga: A$H Da Master, armenito, Steganos
Meso iFrame be Faqe.


Pergjigje nga: JusaWeb, Syrgjyn, kokushta
Firefox 3

M A X
ne: 05-07-2008, 12:58:34
3 forume qe një webmaster duhet te njohe

Tech

Normalisht te gjithë ne e fillojme nga zeroja. Mbaj mend kur fillova ne fillim , për çdo paqartesi qe kisha kerkoja ne Google. Unë po ju listoj poshte 3 faqe ne internet (anglisht) qe vërtetë do ndryshojnë jetën tuaj si webmaster1. Digital Point

Smiba
ne: 09-05-2008, 11:59:08
Adresa Televizionesh Shqiptare Per JoomVideo.

Tech

Me duheshin disa adresa televizionesh shqiptare qe trasmetojne onlain si pershembull topchannel etj per ti vendosur ne JoomVideo qe vizitoret ti shikojne onlain TV:Me duhen ne keto menyra:Code:(pershembull:mms://wms3.neti.tv/uunoplus)URL:(pershembull:http://www.radio.com)Nje faliminderim parapra...M A X
ne: 22-04-2008, 00:46:18
Vlera e lidhjeve tek nenshkrimet

Tech

Atehere, behet fjale per nenshkrimet/firmat e forumeve, ku secili mund te vendose nje apo disa linke. Ka dhe shume forume, ku nuk te lejojne te besh dicka te tille gje qe une e shoh si shume idjote, por nuk eshte kjo ceshtja qe duhet te trajtoje kjo teme.Neper forume te huaja ka shume diskutime ...


SocialNetwork
ne: 03-04-2008, 14:46:59
Si mund te reaktivizoj msn account???

Tech

Prsh para pak kohesh kam mbyllur msn si account mund te me jepni ndonje link qe ta reaktivizoj shpejt accountin jo pas disa ditesh sic thote tek faqja e msn.Faleminderit

Pergjigje nga: Smiba, Albdigitalcenter
savekosovo.org

Pergjigje nga: Smiba, Steganos, elvis1987
Adsense Video Ads
Smiba Citim nga: Steganos ne 07-03-2008, 23:58...
kush te tha ty? ka youtube ads por jan kot. është një video youtube me adsense sipër. si eprdor njeri. s'ke shum kontroll se cila video del. me 1 fjal, kot. pa vlerë. plere.
Nuk kam arritur ta gjej se si mund ta provoj, mund te me shpjegoje ndonjeri , kisha deshire ta provoja se

Pergjigje nga: brandon.tetova, ADRIANO, olti
Adrese interneti falas - Free domain name!
Berni
ne: 01-08-2007, 14:46:51
Gati nje e treta e ueb faqeve kane programe dashakeqe !

Tech

Kompania Sophos, prodhuese e softuerit antivirus, ka publikuar raportin e saj te fundit i cili vlereson se nje e treta e faqeve te internetit permbajne nje forme apo tjeter te softuerit dashakeq. Los Angjelos-Sipas rezultateve te hulumtimit ne mbi 80.5% te nje milion faqeve te...  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board