Zeri.tech - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zeri.tech("Forumi Shqiptar i Teknologjise!")

RomeoLab
07-03-2009, 19:11:09

Kontrollo rrjetet Sociale - CheckUserNames

Secili prej jush përdor rrjete të ndryshme Sociale apo shërbime të tjera në internet.N...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Kli$$i
04-03-2009, 02:00:22

Dita e javes me me shume trafik?

Ne cilen dite keni me shume trafik gjate javes? Flas per klikime, vizitor. Une kam te dielave ne te gjitha sitet e mia, kam nje rritje per 30-40%
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Andi87
26-02-2009, 21:37:32

Mibbit IRC chat

Kohet e fundit po perhapet moda e te pasurit nje chat tetille,info.al psh e ka nje edhe disa faqe te tjera e kane. un dua te di nese dikush ketu ka njohuri ose zoteron nje chat si ky a ja vlen nje chat i tille ?,dhe si krijohet mund te krijosh nje chat mibbit? flm
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbanianMUSIC
06-02-2009, 00:20:10

Si mund ti gjeni shokët me Google

Google e ka njoftuar një funksion të ri që lejon përdoruesit ti ndajnë vende të zgjedhur ne mesrrjeti të shokëve.Ky sistem i merr gjerësiat gjeografike nga të dhënat e telefonit celular apo gjetja satalitore (GPS) për të treguar vendin automatikisht te ati personi.Përdorues gjithashtu mund të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: A$H Da Master, Kostandin, TaTaToLi

Ndihmë: Si ta pagëzoj faqen?

Shef.me
01-02-2009, 19:47:57
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gjentli
24-01-2009, 00:13:09

Interneti tani numëron më shumë se 1 miliard shfrytëzues

Më shumë se një miliard njerëz gjatë muajit dhjetor kanë shfrytëzuar internetin. Sipas kompanisë comScore që merret me statistikat e internetit, vetëm 15-20% e popullatës botërore ka lidhje më internet.Duke u bazuar në statistikat e comScore, ne kemi zgjedhur top vendet dhe regjionet (në vizitor...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-01-2009, 23:38:15

Si lindi Facebook - Interviste me bashkethemeluesin Chris Hughes

Faqja me autoritet ne fushen e SEO dhe teknologjive te kerkimit ne internet SEOMOZ.org, ka nje interviste interesante me Chris Hughes, nje nga themeluesit e nje prej faqeve me popullore ne internet, Facebook.com. Intervista i perket vitit 2006, por sidoqofte mbetet interesante sepse historia e l...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, olti, sarandioti008

Gezuar Vitin e Ri 2009

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
31-10-2008, 11:08:43

Matt Cutts Blog

Matt Cutts është një punonjes inxhinier i Google, por ndryshe nga te tjerët ky ka një blog shumë aktiv dhe mendimet, sugjerimet e lajmet e hedhura prej tij atje merren menjehere si reference nga webmasterat sikur te ishin lajme apo qendrime zyrtare nga Google. Prandaj blogu i Ma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
gjentli
22-10-2008, 20:59:07

Facebook, rekord të vizitorëve - 39 milion vizitor unik

Me më shumë se 39 milion vizitor unik, muaji Gusht ishte një prej muajve me trafikun më të lartë që ka pasur Facebook deri më sot. Statistikat bazohen në të dhënat e fundit të Nielsen Online.Përderisa trafiku ishte pak më i lartë se muajin Korrik kur Facebook pati 38.2 milion vizitor, krahasuar ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-10-2008, 08:19:39

Google 2001

Me rastin e dhjetevjetorit te themelimit Google ka nxjerre online një version te saj ashtu siç ishte ne vitin 2001. Besoj është interesante për webmasterat dhe për kuriozet te shohin se çfarë permbanin rezultatet e kerkimit ne Google ne vitin 2001.