Zeri.tech


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zeri.tech("Forumi Shqiptar i Teknologjise!")mira murati shqiptare chatgpt openai.pngPergjigje nga: Stellina, olti

Telefonet me palosje rihyjne ne mode

stellina
31-07-2022, 12:51:26
Kot fare jane
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bitclout.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, N3twork, olti

Rreth IRC CHAT

1dhe1
14-03-2021, 21:40:08
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqebanned tiktok ndalimi tiktokut.jpg