Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Zeri.tech("Forumi Shqiptar i Teknologjise!")

Pergjigje nga: Stellina, olti

Telefonet me palosje rihyjne ne mode

stellina
31-07-2022, 12:51:26
Kot fare jane
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

bitclout.jpg
Pergjigje nga: 1dhe1.com, N3twork, olti

Rreth IRC CHAT

1dhe1
14-03-2021, 21:40:08
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqebanned tiktok ndalimi tiktokut.jpg


M A X
08-05-2020, 22:39:30

Google Lens mundeson tani leximin e shkrimit te dores

Ju ka rene rasti qe te jeni ne nje mbledhje, apo ne klase, apo ne cdo situate tjeter, kur keni marre shenime me dore dhe keto shenime pastaj duhet t'i hidhni ne kompjuter. Tani eshte bere shume me e lehte dicka e tille duke perdorur Google Lens, teknologjine e Google, e cila mundeson gjetjen e i...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeWhatsApp-Down.jpg


Pergjigje nga: erlehta, olti

Logo e re e Facebook

erlehta
08-11-2019, 07:48:33
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
M A X
22-10-2019, 21:47:21

Firefox 70

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeM A X
08-10-2019, 00:59:52

Surface Duo nga Microsoft

Duket dicka super cool.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe
Pergjigje nga: olti, erlehta

Skandalet e Facebook s'kane te ndalur

M A X
15-07-2019, 00:15:49
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Poshnjari
16-06-2019, 15:23:26

PDF Compressor falas

Kush eshte i interesuar per program per te kompresuar skedarë pdf mund ta mari falas tek PDF Compressor free download
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
09-06-2019, 21:12:52

Instaloni versionin e fundit iOS 13

Per ata që duan të provojne versionin e fundit iOS videoja e me poshtme e shpjegon.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe