A ju hapet Qyfyre.com? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ju hapet Qyfyre.com?

A ju hapet Qyfyre.com?

· 9 · 1339

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

ne: 17-08-2010, 00:05:06
Pershendetje

Thjesht isha kurioz, pasi kam disa muaj qe kam nderruar serverin e faqjes dhe doja te dija a jane "perhapur" DNSte e reja sic duhet.

Sigurisht, me shume po pyes ata qe jetojne jasht, se ata qe marrin internetin nga albtelekomi (apo nga ndonje kompani qe ua shet albtelekomi) dihet si jan punet :P

http://www.qyfyre.com/

flm :)
« Editimi i fundit: 17-08-2010, 00:10:29 nga M A X »

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 17-08-2010, 00:13:23
It's fine here

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 17-08-2010, 00:35:36
It's fine here

perdor dns te isp tende apo ndonje tjeter (opendns, google)

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 17-08-2010, 00:43:38
dns e isp time

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-08-2010, 02:47:31
MUA PO

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-12-2010, 01:36:19
Te une akoma nuk hapet. E provova dhe me nje sere proxish te gjetura ketu http://www.proxy4free.com/ dhe asnjera s'ma hapi!

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 11-12-2010, 08:08:17
jo nuk hapet

 • Postime: 3785
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-12-2010, 08:31:28
Nuk hapet me DNS e Google. Ke probleme me nameservers.

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 15-12-2010, 18:50:19
as mua sme hapet

Temat e fundit