×
Hyrja
Profili

A ju hapet Qyfyre.com?

A ju hapet Qyfyre.com?

· 9 · 1235

 • Postime: 577
Freedom Overdose
ne: 17-08-2010, 00:05:06
Pershendetje

Thjesht isha kurioz, pasi kam disa muaj qe kam nderruar serverin e faqjes dhe doja te dija a jane "perhapur" DNSte e reja sic duhet.

Sigurisht, me shume po pyes ata qe jetojne jasht, se ata qe marrin internetin nga albtelekomi (apo nga ndonje kompani qe ua shet albtelekomi) dihet si jan punet :P

http://www.qyfyre.com/

flm :)
« Editimi i fundit: 17-08-2010, 00:10:29 nga M A X »

 • Postime: 229
Epoka X
#1 ne: 17-08-2010, 00:13:23
It's fine here

 • Postime: 577
Freedom Overdose
#2 ne: 17-08-2010, 00:35:36
It's fine here

perdor dns te isp tende apo ndonje tjeter (opendns, google)

 • Postime: 229
Epoka X
#3 ne: 17-08-2010, 00:43:38
dns e isp time

 • Postime: 455
 • Gjinia: Mashkull
php
#4 ne: 17-08-2010, 02:47:31
MUA PO

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 11-12-2010, 01:36:19
Te une akoma nuk hapet. E provova dhe me nje sere proxish te gjetura ketu http://www.proxy4free.com/ dhe asnjera s'ma hapi!

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull
Dardan.
#6 ne: 11-12-2010, 08:08:17
jo nuk hapet

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#7 ne: 11-12-2010, 08:31:28
Nuk hapet me DNS e Google. Ke probleme me nameservers.

 • Postime: 328
 • Gjinia: Mashkull
sh2dow
#8 ne: 15-12-2010, 18:50:19
as mua sme hapet
 

qyfyre te pista

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:58:11
nga InfoZ
Si hapet nje iCloud?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 13:08:18
nga M A X
Si hapet nje Gmail?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:17:23
nga M A X
Si hapet ananasi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 13:03:34
nga M A X
Si hapet arra kokosit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 13:05:19
nga M A X