A ju pëlqen Favicon-i i ri i Google? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ju pëlqen Favicon-i i ri i Google?

A ju pëlqen Favicon-i i ri i Google?

· 11 · 1295

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-06-2008, 00:40:31


Nëse e keni vënë re Google ka tashmë një favicon të ri qe mua personalisht nuk me pëlqen hiç. G-ja e madhe e mëparshme ishte bërë tashmë pjesë e markes Google prandaj dhe për mua kjo e reja nuk shkon hiç, sepse duket si një nga te shumtet qe ka gati çdo faqe ne internet.

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-06-2008, 01:24:50
As mua fare fare... ajo qe kishte officialja shum e mire.. kjo me duket kot  :D

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-06-2008, 02:08:08
per mua ishte me mire e para

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 12-06-2008, 13:28:37
E para me pelqente me shume.

#4 ne: 27-06-2008, 14:32:01
asnje kerkim tjeter nuk eshte me ifavorizuar se google atehere nje ndrushim nu prish asgje

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 13-01-2009, 13:42:48
Nuk e di ne e keni vene re qe Google ka nderruar perseri Favicon. Edhe ky i riu nuk duket shume i vecante dhe interesant. Sic duket atyre te Google po i shterin idete.

Favicon i ri i Google --->

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 13-01-2009, 13:58:25
Nuk e di ne e keni vene re qe Google ka nderruar perseri Favicon. Edhe ky i riu nuk duket shume i vecante dhe interesant. Sic duket atyre te Google po i shterin idete.

Favicon i ri i Google --->
nooo my me duket shum i shpifur krahasuar me te kaluarin.. nja 1 jav ka qe e ka ven mos gabohem.. haha se desha te hap dhe un nje teme  :P

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 13-01-2009, 15:20:09
shum i buker me duket edhe web faqet e medhaja kan nevoj per ndonje ndryshim.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 13-01-2009, 18:19:57
ky i fundit me duket me i mire se ai paraprak. mirepo favoriti im mbetet ai me "G"-ne e madhe

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 13-01-2009, 18:24:09
yup, Big G! ;)

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 14-01-2009, 11:09:51
ky i fundit me duket me i mire se ai paraprak. mirepo favoriti im mbetet ai me "G"-ne e madhe

Edhe per mua ai mbetet i preferuari.

Temat e fundit