A ka ndonjeri ndonje site anglisht? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A ka ndonjeri ndonje site anglisht?

A ka ndonjeri ndonje site anglisht?

· 2 · 688

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

ne: 05-03-2009, 14:13:18
hello
Thjesht dua nje backlink nga nje site anglisht (jo per faqjen time). Si shkembim perfitoni nje backlink nga Qyfyre.com, qe eshte PR4 :)

  • Postime: 27979
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-03-2009, 14:27:57
Ketu le te postojme faqet anglisht qe kemi, ndersa per bashkepunime hap nje teme tjeter te rubrika perkatese.

Faqet e mija:

http://www.balkansguides.com/
http://www.linksmoz.com/
http://www.yasnw.com/
http://www.how-to-make-money-on-line.com/
http://www.msnavatarz.com/

E ndonje tjeter qe eshte pak a shume vetem ne anglisht.

Temat e fundit