A munde te ndryshohet emri i fb pages? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

A munde te ndryshohet emri i fb pages?

A munde te ndryshohet emri i fb pages?

· 3 · 970

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-02-2012, 19:23:32
Pershendetje Cuna

Do doja te dija nese ka ndonje menyr per te ndryshuar emrin e fb pages.
Emri qe kam tani eshte IREA REAL ESTATE dhe dua ta bej Irea Property,ka ndonjeri eksperienc me kete gje?

  • Postime: 211
  • Karma: +0/-4
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-02-2012, 19:56:30
Nese ke me shume se 100 fans, atehere mundesia e vetme eshte te kontaktosh direkt me stafin e facebook dhe t'iu sqarosh arysen e ndryshimit te emrit, pastaj te presesh per pergjigjen e tyre!

Psh. Ju thua se biznesi juaj ka ndryshuar emer dhe tani njihet me emrin e ri, dhe ti nuk deshiron te humbasesh ate fanpage qe ke! Provoje njehere se nuk humb asgje!


  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-02-2012, 20:48:11
Faleminderit Besart!

Kame rreth 25 000 fansa,diku kam lexuar se ka 1 adres emaili te fb qe duhet ti kontaktosh per kete.E di ndonjeri se ne cfare emaili duhet ti kontaktoj?

Temat e fundit