×
Hyrja
Profili

A munde te ndryshohet emri i fb pages?

A munde te ndryshohet emri i fb pages?

· 3 · 804

  • Postime: 116
  • Gjinia: Mashkull
FloriVL
ne: 13-02-2012, 19:23:32
Pershendetje Cuna

Do doja te dija nese ka ndonje menyr per te ndryshuar emrin e fb pages.
Emri qe kam tani eshte IREA REAL ESTATE dhe dua ta bej Irea Property,ka ndonjeri eksperienc me kete gje?

  • Postime: 211
  • Gjinia: Mashkull
besart
#1 ne: 13-02-2012, 19:56:30
Nese ke me shume se 100 fans, atehere mundesia e vetme eshte te kontaktosh direkt me stafin e facebook dhe t'iu sqarosh arysen e ndryshimit te emrit, pastaj te presesh per pergjigjen e tyre!

Psh. Ju thua se biznesi juaj ka ndryshuar emer dhe tani njihet me emrin e ri, dhe ti nuk deshiron te humbasesh ate fanpage qe ke! Provoje njehere se nuk humb asgje!


  • Postime: 116
  • Gjinia: Mashkull
FloriVL
#2 ne: 13-02-2012, 20:48:11
Faleminderit Besart!

Kame rreth 25 000 fansa,diku kam lexuar se ka 1 adres emaili te fb qe duhet ti kontaktosh per kete.E di ndonjeri se ne cfare emaili duhet ti kontaktoj?
 

Emri me i bukur per vajza

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:41:10
nga InfoZ
Prej nga rrjedh emri...?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:16:29
nga InfoZ
Prej nga rrjedh emri shqiptar?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:14:00
nga M A X
Prej nga rrjedh emri Shqiperi?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:15:27
nga M A X
Prej nga rrjedh emri Kosove?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:30:26
nga M A X