Adresa Televizionesh Shqiptare Per JoomVideo. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adresa Televizionesh Shqiptare Per JoomVideo.

Adresa Televizionesh Shqiptare Per JoomVideo.

· 1 · 760

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-05-2008, 11:59:08
Me duheshin disa adresa televizionesh shqiptare qe trasmetojne onlain si pershembull topchannel etj per ti vendosur ne JoomVideo qe vizitoret ti shikojne onlain TV:
Me duhen ne keto menyra:
Code:(pershembull:mms://wms3.neti.tv/uunoplus)
URL:(pershembull:http://www.radio.com)

Nje faliminderim paraprak !

Temat e fundit