Adrese interneti falas - Free domain name! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adrese interneti falas - Free domain name!

Adrese interneti falas - Free domain name!

· 9 · 3123

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-12-2004, 00:32:37
Te kjo adresa mund te merrni nje domain name falas dhe pa bannera e reklama: http://www.uni.cc/site/home.php Duke u rregjistruar mund te merret nje emer i tipit www.emrijuaj.uni.cc  :tym

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-03-2005, 07:53:55
Te kjo adresa mund te merrni nje domain name falas dhe pa bannera e reklama: http://www.uni.cc/site/home.php Duke u rregjistruar mund te merret nje emer i tipit www.emrijuaj.uni.cc  :tym

Nuk po e hap ate faqe per momentin !!!

Perndryshe, tek http://www.no-ip.com/, mund te rregjistroni emrijuaj.hopto.org (apo tjera te ngjashme) edhe ate ne nivel DNS dhe IP dinamik. D.m.th. mund ta krijoni webfaqen tuaj apo nje server FTP, SSH, ... ne kompjuterin tuaj dhe çdohere qe lidheni ne internet IP ndryshohet ne menyre dinamike ....

Kurse per adrese re shkurte vetem per webfaqe, ne http://www.dot.tk mund te merrni adresen www.emrijuaj.tk

 • Postime: 318
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-06-2005, 15:55:34
Qe te besh kete gje duhet me pas nje linje super, se me linjen qe kam une ahaaa.
E kam perdorur kete per te ngarkuar mp3. (ngarkuar jo tamam se e kisha ne pc tim) Nqs lidhej ndonjeri ( shume gje e rralle te lidhej ndonjeri) une nuk kisha me linje. Nuk arrija te hapja asnje faqe. Vetem chat mund te beja me mirc. Personi qe arrinte te lidhej shkarkonte me 0.2 kilobyte/s
Linja ime ishte 128 kilobit/s up dhe down dmth sipas llogarive ai duhet te shkarkonte me 128/8 kilobyte/s gjithmone nqs une nuk isha duke uploduar ndonje gje.
U lodha uffff. Doja te thosha qe personat me linje leshi si e kam une te mos e provojne
 Jojo: Jojo:

 • Postime: 332
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 13-07-2005, 06:24:34
mund edhe ta marresh domain ta gjesh host ne vend tjeter, jo ne pc te shtepise. no-ip.org eshte me cool nga te gjitha...

Peace :D

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 14-08-2005, 17:08:17
Nje mundesi e mire eshte http://www.freedomain.co.nr/
Ne te mund te marresh nje domen me prapashtesen .co.nr

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 15-08-2005, 15:11:10
co.nr ka kohe qe nuk punon se e di qe perpara

 • Postime: 27290
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 15-08-2005, 16:13:41
Aty thote tjeter gje. Cdo gje punon, por duhet te lidhesh nje logo te vogel te co.nr ne faqen tende qe kerkesa te pranohet.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 21-09-2005, 14:37:27
kjo adres interneti ju jep rastin te kini nje faqe web te gjith juajin,
klo faqe eshte ne rumanisht dhe kjo sdo te thot qe smund ta beni gjeje e par qe do te beni eshte te registroni http juaj www.as.ro

ciao e ci sentiamo a presto::::....
« Editimi i fundit: 30-09-2005, 08:30:02 nga M A X »

#8 ne: 22-02-2008, 17:05:10
pershendtje te gjithve mir se vini respekt.

Temat e fundit