Adsense Video Ads - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Adsense Video Ads

Adsense Video Ads

· 6 · 1453

 • Postime: 27979
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-03-2008, 01:33:55
Isha duke vizituar www.filmime.com kur papritur tek seksioni i blogut m'u hap një reklame ne video nga Adsense. Ky është rasti i dytë qe has një reklame te till dhe te dyja rastet kanë ndodhur tek filmime.com
Ka hasur ndonjë tjetër nga ju reklama te tilla dhe a keni ndonjë ide se sa klikojne këto po të klikohen? Unë natyrisht nuk mund te kisha rastin ta provoja se sa pare bën te hapesh një reklame te tillë. Për kuriozitetin tuaj i bëra një screenshot.

Edit: E provova përsëri dhe tani u hap reklama ne te treja pozicionet. Ndoshta u hapet dhe juve http://www.filmime.com/index.php?loadpage=./includes/articleblock.php&articlecat=3

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-03-2008, 11:21:38
Nuk me pelqen shum kur del kjo tip reklame sepse nuk paguan nese shikohet video por vetem nese kliko siper saj qe te dergoje ne faqen e reklamuar...

Me sa di, nuk paguan mire!

 • Postime: 48
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 05-03-2008, 14:41:00
Kjo esht normal Google Video reklam, paguhet vetem per klikim, po tash sa ma shpejt vjen edhe YouTubeAds, ajo paguhet edhe vetem per shikim. Niher vjen apo ka arth kjo ne Amerik, pastaj ma von edhe ne Gjermani.

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-03-2008, 03:20:00
Kjo esht normal Google Video reklam, paguhet vetëm për klikim, po tash sa ma shpejt vjen edhe YouTubeAds, ajo paguhet edhe vetëm për shikim. Niher vjen apo ka arth kjo ne Amerik, pastaj ma von edhe ne Gjermani.

Un e kam kete opsjon ne accountin tim ne google adsense dhe e kam provuar por paguan shum shum pak :)

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 07-03-2008, 23:58:24
Kjo esht normal Google Video reklam, paguhet vetëm për klikim, po tash sa ma shpejt vjen edhe YouTubeAds, ajo paguhet edhe vetëm për shikim. Niher vjen apo ka arth kjo ne Amerik, pastaj ma von edhe ne Gjermani.
kush te tha ty? ka youtube ads por jan kot. është një video youtube me adsense sipër. si eprdor njeri. s'ke shum kontroll se cila video del. me 1 fjal, kot. pa vlere. plere.

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-03-2008, 18:50:11
kush te tha ty? ka youtube ads por jan kot. është një video youtube me adsense sipër. si eprdor njeri. s'ke shum kontroll se cila video del. me 1 fjal, kot. pa vlerë. plere.
Nuk kam arritur ta gjej se si mund ta provoj, mund te me shpjegoje ndonjeri , kisha deshire ta provoja se si funksiono dhe a ja leverdis.

Temat e fundit