Airpods nga Apple - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Airpods nga Apple

Airpods nga Apple

· 1 · 476

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2020, 16:26:15
 

Airpods, kufjet pa kabull te Apple jane bere nje sukses i jashtezakonshem per kompanine e iPhone dhe Mac. Sipas disa zerave Apple mund te kete perfitime vetem nga keto kufje, qe i tejkalojne perfitimet e Twitter, Spotify dhe Snapchat te marra sebashku. Edhe se dyshohet se Apple te kete bere vertete aq shume para me to, perseri Airpods mbeten nje sukses i madh.

Temat e fundit