Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 09-01-2020, 16:26:15 »

 

Airpods, kufjet pa kabull te Apple jane bere nje sukses i jashtezakonshem per kompanine e iPhone dhe Mac. Sipas disa zerave Apple mund te kete perfitime vetem nga keto kufje, qe i tejkalojne perfitimet e Twitter, Spotify dhe Snapchat te marra sebashku. Edhe se dyshohet se Apple te kete bere vertete aq shume para me to, perseri Airpods mbeten nje sukses i madh.