×
Hyrja
Profili

Airpods nga Apple

Airpods nga Apple

· 1 · 334

  • Postime: 26690
  • Gjinia: Mashkull

ne: 09-01-2020, 16:26:15
 

Airpods, kufjet pa kabull te Apple jane bere nje sukses i jashtezakonshem per kompanine e iPhone dhe Mac. Sipas disa zerave Apple mund te kete perfitime vetem nga keto kufje, qe i tejkalojne perfitimet e Twitter, Spotify dhe Snapchat te marra sebashku. Edhe se dyshohet se Apple te kete bere vertete aq shume para me to, perseri Airpods mbeten nje sukses i madh.

Temat e fundit