×
Hyrja
Profili

AlbWebmaster ne Facebook dhe Twitter

· 2 · 1454

AlbWebmaster ne Facebook dhe Twitter

· 2 · 1454

 • Postime: 26635
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  ne: 02-08-2010, 01:03:28
  Na ndiqni ne Twitter dhe behuni fans ne Facebook per te marre direkt ne profilet tuaja te rejat me te fundit nga ZY AlbWebmaster. Ne adresat ne fjale vijne vetem postimet e forumit te webmasterave dhe jo nga forumet e tjera te ZY.

  Facebook: http://www.facebook.com/albwebmaster
  Twitter: http://twitter.com/albwebmaster

  Albwebmaster: http://www.albwebmaster.com/
  « Editimi i fundit: 15-03-2019, 08:53:21 nga M A X »

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  M A X
  #1 ne: 26-10-2010, 12:18:50
  Rikujtoj dhe nje here se Albwebmaster gjendet dhe ne Twitter e Facebook. Ata qe jane te interesuar mund t'i marrin lehtesisht risite e ketij forumi (vetem nga Albwebmaster) nga keto dy sherbimet e lartpermendura.