×
Hyrja
Profili

Albwebmaster ne Facebook

Albwebmaster ne Facebook

· 6 · 996

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-06-2009, 12:30:21
Sapo krijova nje grup ne Facebook per Albwebmaster. E di qe ekziston grupi tjeter, por ai eshte me i pergjithshem, ndersa ky eshte vetem per Albwebmaster.com te ZY.

Grupin mund ta gjeni ketu: http://www.facebook.com/group.php?gid=93551748283

Si dhe Fan Page: http://www.facebook.com/pages/Albwebmaster-Albanian-Webmasters-Forum/92872077223

  • Postime: 577
Freedom Overdose
#1 ne: 28-06-2009, 12:53:53
joining :)
edit: sdo ishte me mire te beje nje fan-page?? eshte disi me interaktive per ne, dhe te jep mundesi te shperndash me kollaj lajmet e reja

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 28-06-2009, 13:20:14
Si krijohen keto?
Sidoqofte une s'shoh ndonje vecanti te keto sepse nuk eshte se FB jep ndonje mundesi plus komunikimi ne keto raste. Ato qe mund te transmetohen atje shume mire mund te behen ketu perpara.

  • Postime: 577
Freedom Overdose
#3 ne: 28-06-2009, 13:39:06
Krijohen keshtu:
http://www.facebook.com/pages/create.php

Ja psh si e kam bere Page-in e Qyfyre.com un
http://www.facebook.com/pages/Qyfyrecom/67064190751?ref=mf

Per mendimin tim, pages jane goxha me virale dhe jane me afer profili, pra jan diku ndermjet grupit dhe nje profili te zakonshem. Un kam dhe disa pages te tjera me 15k+ fans, dhe jan shum te mira per marketing online... po shuum shuum :D

sjellin goxha vizita...

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 28-06-2009, 18:31:06

  • Postime: 227
babjusi
#5 ne: 28-06-2009, 20:40:33
Ok ja u krijua dhe kjo

http://www.facebook.com/pages/Albwebmaster-Albanian-Webmasters-Forum/92872077223

Shume mire te ka vajtur ne mendje. Facbooku eshte shume popullor dhe perdoret shume nga shqiptaret kudo qe jane.
 

Albwebmaster i ringjallur po m'pelqen

Nisur nga Epoka XRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 26-01-2020, 02:22:34
nga Mand1
AlbWebmaster ne Facebook dhe Twitter

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-10-2010, 12:18:50
nga M A X
Albwebmaster - Rubrikat qe mungojne

Nisur nga phpRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 02-07-2010, 01:21:14
nga Epoka X
Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 24-04-2010, 21:30:47
nga Smiba
Partneritet me Albwebmaster

Nisur nga M A XRubrika Bashkepunime | Partneritete

Postimi i fundit 28-11-2009, 16:10:50
nga albfun