Albwebmaster ne Facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albwebmaster ne Facebook

Albwebmaster ne Facebook

· 6 · 1082

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-06-2009, 12:30:21
Sapo krijova nje grup ne Facebook per Albwebmaster. E di qe ekziston grupi tjeter, por ai eshte me i pergjithshem, ndersa ky eshte vetem per Albwebmaster.com te ZY.

Grupin mund ta gjeni ketu: http://www.facebook.com/group.php?gid=93551748283

Si dhe Fan Page: http://www.facebook.com/pages/Albwebmaster-Albanian-Webmasters-Forum/92872077223

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 28-06-2009, 12:53:53
joining :)
edit: sdo ishte me mire te beje nje fan-page?? eshte disi me interaktive per ne, dhe te jep mundesi te shperndash me kollaj lajmet e reja

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 28-06-2009, 13:20:14
Si krijohen keto?
Sidoqofte une s'shoh ndonje vecanti te keto sepse nuk eshte se FB jep ndonje mundesi plus komunikimi ne keto raste. Ato qe mund te transmetohen atje shume mire mund te behen ketu perpara.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 28-06-2009, 13:39:06
Krijohen keshtu:
http://www.facebook.com/pages/create.php

Ja psh si e kam bere Page-in e Qyfyre.com un
http://www.facebook.com/pages/Qyfyrecom/67064190751?ref=mf

Per mendimin tim, pages jane goxha me virale dhe jane me afer profili, pra jan diku ndermjet grupit dhe nje profili te zakonshem. Un kam dhe disa pages te tjera me 15k+ fans, dhe jan shum te mira per marketing online... po shuum shuum :D

sjellin goxha vizita...

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-06-2009, 18:31:06

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#5 ne: 28-06-2009, 20:40:33
Ok ja u krijua dhe kjo

http://www.facebook.com/pages/Albwebmaster-Albanian-Webmasters-Forum/92872077223

Shume mire te ka vajtur ne mendje. Facbooku eshte shume popullor dhe perdoret shume nga shqiptaret kudo qe jane.

Temat e fundit