Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Mendimi juaj per keto vegla?

Shume me vlere
9 (60%)
Ndoshta do t'i perdor
0 (0%)
Nuk vlejne asgje
1 (6.7%)
Per cfare nevojiten keto?
5 (33.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 9

Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

· 4 · 1982

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-01-2010, 21:16:47
Ne ndihme te webmasterave jane shtuar nje mori veglash te vlefshme qe ndihmojne dhe lehtesojne punen e perditshme te webmasterit. Ne te ardhmen do te shtohen edhe vegla te tjera per webmasterat.

Linket i keni meposhte, po ashtu dhe ne menune anesore te Albwebmaster, ku mund te perdoren lehtesisht ne cdo kohe.

Sugjerimet dhe keshillat jane te mirepritura.

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-1

#1 ne: 05-01-2010, 22:58:20
Velga me vlere MAX. faleminderit qe na i solle ketu.

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-01-2010, 17:14:56
Mendoj qe keto vegla jane te nevojshme sepse lehtesojne dhe ndihmojne punen e webmasterit! gjithashtu me vjen mire qe jane te integrauara ketu ne forum!

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-04-2010, 21:30:47
Te thjeshta por shum te dobishme, shpresoj qe te vesh dhe te tjera.

Temat e fundit