×
Hyrja
Profili

Sondazh

Mendimi juaj per keto vegla?

Shume me vlere
9 (60%)
Ndoshta do t'i perdor
0 (0%)
Nuk vlejne asgje
1 (6.7%)
Per cfare nevojiten keto?
5 (33.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 9

Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

Albwebmaster Tools - Vegla per Webmasterat

· 4 · 1874

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 05-01-2010, 21:16:47
Ne ndihme te webmasterave jane shtuar nje mori veglash te vlefshme qe ndihmojne dhe lehtesojne punen e perditshme te webmasterit. Ne te ardhmen do te shtohen edhe vegla te tjera per webmasterat.

Linket i keni meposhte, po ashtu dhe ne menune anesore te Albwebmaster, ku mund te perdoren lehtesisht ne cdo kohe.

Sugjerimet dhe keshillat jane te mirepritura.

  • Postime: 72
besi2009ever
#1 ne: 05-01-2010, 22:58:20
Velga me vlere MAX. faleminderit qe na i solle ketu.

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#2 ne: 06-01-2010, 17:14:56
Mendoj qe keto vegla jane te nevojshme sepse lehtesojne dhe ndihmojne punen e webmasterit! gjithashtu me vjen mire qe jane te integrauara ketu ne forum!

  • Postime: 556
  • Gjinia: Mashkull
Smiba
#3 ne: 24-04-2010, 21:30:47
Te thjeshta por shum te dobishme, shpresoj qe te vesh dhe te tjera.
 

Albwebmaster i ringjallur po m'pelqen

Nisur nga Epoka XRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 26-01-2020, 02:22:34
nga Mand1
AlbWebmaster ne Facebook dhe Twitter

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-10-2010, 12:18:50
nga M A X
Albwebmaster - Rubrikat qe mungojne

Nisur nga phpRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 02-07-2010, 01:21:14
nga Epoka X
Partneritet me Albwebmaster

Nisur nga M A XRubrika Bashkepunime | Partneritete

Postimi i fundit 28-11-2009, 16:10:50
nga albfun
Albwebmaster ne Facebook

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 28-06-2009, 20:40:33
nga babjusi