Android Apk qe perdorni. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Android Apk qe perdorni.

Android Apk qe perdorni.

· 3 · 587

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

ne: 30-03-2019, 10:21:17
Une do postoje ketu disa aplikacione te sistemit Android qe i perdor une per pune te perditshme.


1. Send Anythere, mundeni te transferoni Dokumente, Aplikacione, Foto dhe cdo gje tjeter nga Telefoni ne Computer dhe Anasjelltash.
Link per download nga PlayStore dhe https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estmob.android.sendanywhere dhe Faqja Send-anywhere.com

2. Revo Uninstaller Mobile , fshin gjithe Apk nga Telefoni juaj.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vsrevogroup.revouninstallermobile

3 Turbo Editor. mund te hapni cdo file qe e shkarkoni, dhe mundet te shkruani ta modifikoni.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maskyn.fileeditor

4. AnonyTun, Ju mundeson te lundroni ne Internet edhe nese nuk keni te aktivizuar paket te internetit nga operatori qe perdorini, mjafton nje konfigurim i thjeshte dhe jeni online.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anonytun.android

5. Maps.Me, eshte nje navigacion shume i mire, e shkarkoni nje here harten dhe pastaj ju duhet jepni destinacionin dhe ju dergon aty ku duhet.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapswithme.maps.pro

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-04-2019, 15:39:09
Maps.Me ca ka me shume se Google Maps?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-04-2019, 15:43:20
.........
« Editimi i fundit: 23-05-2019, 23:04:27 nga M A X »

Temat e fundit