×

Android Apk qe perdorni.

Android Apk qe perdorni.

· 3 · 331

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
ne: 30-03-2019, 10:21:17
Une do postoje ketu disa aplikacione te sistemit Android qe i perdor une per pune te perditshme.


1. Send Anythere, mundeni te transferoni Dokumente, Aplikacione, Foto dhe cdo gje tjeter nga Telefoni ne Computer dhe Anasjelltash.
Link per download nga PlayStore dhe https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estmob.android.sendanywhere dhe Faqja Send-anywhere.com

2. Revo Uninstaller Mobile , fshin gjithe Apk nga Telefoni juaj.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vsrevogroup.revouninstallermobile

3 Turbo Editor. mund te hapni cdo file qe e shkarkoni, dhe mundet te shkruani ta modifikoni.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.maskyn.fileeditor

4. AnonyTun, Ju mundeson te lundroni ne Internet edhe nese nuk keni te aktivizuar paket te internetit nga operatori qe perdorini, mjafton nje konfigurim i thjeshte dhe jeni online.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anonytun.android

5. Maps.Me, eshte nje navigacion shume i mire, e shkarkoni nje here harten dhe pastaj ju duhet jepni destinacionin dhe ju dergon aty ku duhet.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapswithme.maps.pro

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 01-04-2019, 15:39:09
Maps.Me ca ka me shume se Google Maps?

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 01-04-2019, 15:43:20
.........
« Editimi i fundit: 23-05-2019, 23:04:27 nga M A X »
 

Si te bejme update Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 23:57:27
nga M A X
Si behet restart Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 21:04:30
nga M A X
Si te bejme Screenshot ne Android?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 20:56:41
nga M A X
Si te formatojme nje telefon android

Nisur nga M A XRubrika Mobile | Apps

Postimi i fundit 29-09-2019, 22:42:21
nga M A X
Celularet dhe Tablet me Android

Nisur nga GjumashiRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 10-01-2014, 20:12:42
nga Mishel...............