Autoritetet amerikane ne sulm ndaj faqeve qe ofrojne piratisht filma online - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Autoritetet amerikane ne sulm ndaj faqeve qe ofrojne piratisht filma online

Autoritetet amerikane ne sulm ndaj faqeve qe ofrojne piratisht filma online

· 1 · 699

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-07-2010, 16:46:11


Ditet e fundit autoritetet e shtetit amerikan qe merren me luftimin e piraterise ne internet, duket se e kane marre seriozisht punen e tyre dhe kane mbyllur nje seri faqes, por nuk jane kufizuar vetem te mbyllja e tyre. Jane bere gjithashtu arrestime, mbyllje kontosh bankare dhe kontrolle neper shtepite e poseduesve te ketyre faqeve.
Neper media njoftohet te jene mbyllur keto faqe: TVShack.net, PlanetMoviez.com, ThePirateCity.org, Movies-Links.tv, FilesPump.com, Now-Movies.com, ZML.com, NinjaVideo.net und NinjaThis.net

Kujdes dhe ju shqiptare qe merreni me keto aktivitete ;)

Temat e fundit